Cz En

Agility I.

  1. Datum: 22. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.16 4.8 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 35.08 4.68 V V
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.46 4.62 V V
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.1 4.54 V V
5 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 36.67 4.47 V V
6 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 36.7 4.47 V V
7 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 37.63 4.36 V V
8 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 38.16 4.3 V V
9 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 4.05 4.05 45.05 3.64 V V
10 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.53 4.62 V V
11 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 1 0.0 5.0 37.7 4.35 V V
11 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 37.7 4.35 V V
11 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 37.7 4.35 V V
12 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 39.98 4.1 V V
13 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 40.26 4.07 V V
14 006308 Jana Zvonková Sarah 2 0 0.0 10.0 38.27 4.29 VD VD
15 049612 Irena Vyvlečková Izabela 1 1 0.0 10.0 39.44 4.16 VD VD
16 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 39.5 4.15 VD VD
17 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 40.59 4.04 VD VD
18 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 2 1 0.0 15.0 40.29 4.07 VD VD
19 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 2 6.52 21.52 47.52 3.45 D D
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Daquiri Z Tylenu Moravia - "Kaira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080812 Tereza Králová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO