Cz En

Jumping L

  1. Datum: 07. 04. 2012
  2. Závod: Most - Velikonoční pohár Rastavy
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.79 4.94 V V
2 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 0 0 0.0 0.0 33.74 4.51 V V
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.65 4.39 V V
4 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 36.0 4.22 V V
5 002110 Jarmila Halířová Gala 0 0 0.0 0.0 36.96 4.11 V V
6 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 0 0.0 0.0 37.4 4.06 V V
7 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 0.0 0.0 37.93 4.01 V V
8 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 38.83 3.91 V V
9 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 0 0 0.0 0.0 39.33 3.86 V V
10 084009 Daniela Lešáková Connie 0 0 0.0 0.0 40.81 3.72 V V
11 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.71 3.64 V V
12 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 0.0 0.0 42.81 3.55 V V
13 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.66 5.3 V V
14 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 1 0 0.0 5.0 33.92 4.48 V V
15 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 0.0 5.0 36.12 4.21 V V
16 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov 0 1 0.0 5.0 37.06 4.1 V V
17 061211 Daniela Lešáková Vinnie 0 2 14.0 24.39 57.39 2.65 D D
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012012 Sabina Göckertová Jefy Dog Arabat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008010 Jana Bauerová Best Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054311 Jana Bauerová Gentle Touch Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084011 Jiří Hoffmann Laura Lee Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS