Cz En

QJ2 jumping

  1. Datum: 21. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia - "Ike" 0 0 0.0 0.0 29.45 5.81 V V
2 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 29.9 5.72 V V
3 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 30.32 5.64 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.47 5.61 V V
5 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 30.54 5.6 V V
6 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.91 5.53 V V
7 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 30.94 5.53 V V
8 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 31.41 5.44 V V
9 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 31.44 5.44 V V
10 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 31.64 5.4 V V
11 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.72 5.39 V V
12 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 31.73 5.39 V V
13 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.22 5.31 V V
14 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 32.41 5.28 V V
15 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 32.53 5.26 V V
15 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 32.53 5.26 V V
16 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 32.65 5.24 V V
17 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 32.99 5.18 V V
18 081209 Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 33.27 5.14 V V
19 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 33.51 5.1 V V
20 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 0.0 0.0 34.98 4.89 V V
21 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 35.02 4.88 V V
22 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 35.2 4.86 V V
23 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 37.48 4.56 V V
24 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 0 1.47 1.47 39.47 4.33 V V
25 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava 0 0 1.65 1.65 39.65 4.31 V V
26 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 2.14 2.14 40.14 4.26 V V
27 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 31.02 5.51 V V
28 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 1 0 0.0 5.0 32.16 5.32 V V
29 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 32.89 5.2 V V
30 007313 Ivana Kuglerová Loki Větroplach 1 0 0.0 5.0 33.16 5.16 V V
31 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 1 0.0 5.0 33.18 5.15 V V
32 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 33.32 5.13 V V
33 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 1 0.0 5.0 36.4 4.7 V V
34 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 1 0.0 5.0 37.04 4.62 V V
35 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 1 0.51 5.51 38.51 4.44 V V
36 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 1 2.99 7.99 40.99 4.17 VD VD
37 047915 Kristýna Obstová Ruby 2 0 0.0 10.0 35.15 4.86 VD VD
38 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 2 0 0.0 10.0 35.64 4.8 VD VD
39 086713 Irena Dvořáková Pepíček 0 2 6.02 16.02 44.02 3.88 D D
40 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 1 2 7.79 22.79 45.79 3.73 D D
41 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 1 20.47 30.47 58.47 2.92 BO BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Robert Domaszewicz Abelone the Fabulous World - "Kissy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Evolution Willa MORA - "Evocek" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041615 Veronika Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034014 Kristýna Jandová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO