Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 21. 05. 2017
  2. Závod: Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 32.82 4.94 V V
2 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.09 4.9 V V
3 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.86 4.78 V V
4 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 33.95 4.77 V V
5 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 34.0 4.76 V V
6 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 34.04 4.76 V V
7 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 34.19 4.74 V V
8 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 34.42 4.71 V V
9 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 35.52 4.56 V V
10 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 35.87 4.52 V V
11 Roman Maruszczak Evolution Willa MORA - "Evocek" 0 0 0.0 0.0 36.04 4.5 V V
12 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.02 4.38 V V
13 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 37.41 4.33 V V
14 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.15 0.15 38.15 4.25 V V
15 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.6 0.6 38.6 4.2 V V
16 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 1.52 1.52 39.52 4.1 V V
17 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 3.1 3.1 41.1 3.94 V V
18 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 32.17 5.04 V V
19 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 34.34 4.72 V V
20 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 35.44 4.57 V V
21 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 35.67 4.54 V V
22 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 1 0.0 5.0 35.76 4.53 V V
23 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 36.38 4.45 V V
24 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 36.83 4.4 V V
25 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 5.61 5.61 43.61 3.71 V V
26 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 1 1.74 6.74 39.74 4.08 VD VD
27 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 1 2.11 7.11 40.11 4.04 VD VD
28 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 0 0 7.11 7.11 45.11 3.59 VD VD
29 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 1 2.48 7.48 40.48 4.0 VD VD
30 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 1 0.0 10.0 37.39 4.33 VD VD
31 086713 Irena Dvořáková Pepíček 1 0 5.71 10.71 43.71 3.71 VD VD
32 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 6.97 11.97 44.97 3.6 VD VD
33 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 2 0 2.9 12.9 40.9 3.96 VD VD
34 041615 Veronika Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 1 3.62 13.62 41.62 3.89 VD VD
35 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 2 9.47 19.47 47.47 3.41 D D
36 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 2 14.15 24.15 52.15 3.11 D D
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia - "Ike" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO