Cz En

Jumping LA neděle

  1. Datum: 04. 02. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Hausnerová, Vendula (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.13 5.85 V V
2 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.2 5.66 V V
3 042614 Eliška Vernerová Sati 0 0 0.0 0.0 33.93 5.54 V V
4 012615 Nikola Kubů Neyo 0 0 0.0 0.0 34.07 5.52 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 34.09 5.51 V V
6 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 0 0 0.0 0.0 35.11 5.35 V V
7 083514 Lucie Bidlová Triss 0 0 0.0 0.0 35.21 5.34 V V
8 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 0 0 0.0 0.0 35.38 5.31 V V
9 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.9 5.24 V V
10 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 0 0.0 0.0 35.92 5.23 V V
11 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 35.98 5.23 V V
12 Ziolkowska Magdalena My-Turk Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.01 5.08 V V
13 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 38.81 4.84 V V
14 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 40.7 4.62 V V
15 058015 Vladimír Tyle Eris 0 0 0.0 0.0 41.15 4.57 V V
16 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 0.0 0.0 46.59 4.04 V V
17 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 34.02 5.53 V V
18 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 34.09 5.51 V V
19 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.12 5.51 V V
20 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 34.3 5.48 V V
21 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 1 0 0.0 5.0 34.83 5.4 V V
22 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 1 0 0.0 5.0 34.89 5.39 V V
23 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 1 0.0 5.0 36.08 5.21 V V
24 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 37.35 5.03 V V
25 Winiecka - Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert 1 0 0.0 5.0 37.49 5.01 V V
26 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 1 0.0 5.0 37.64 4.99 V V
27 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 37.89 4.96 V V
28 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 37.99 4.95 V V
29 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 0 1 0.0 5.0 40.23 4.67 V V
30 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 40.6 4.63 V V
31 019111 Anna Rybová Amy 0 1 0.0 5.0 48.58 3.87 V V
32 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 2 0 0.0 10.0 33.14 5.67 VD VD
33 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 2 0 0.0 10.0 39.36 4.78 VD VD
34 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 39.52 4.76 VD VD
35 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano 4 0 0.0 20.0 34.76 5.41 D D
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena Oz-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka - Kin Agnieszka Bono-Bono Skaczace Niedzwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawr-Mawr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS