Cz En

QJ2 Jumping

  1. Datum: 24. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Roman Maruszczak Evolution Willa Mora - "Evo" 0 0 0.0 0.0 29.18 5.52 V V
2 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 29.32 5.49 V V
3 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.18 5.33 V V
4 Robert Domaszewicz Abelone Fabolous world - "Kissy" 0 0 0.0 0.0 30.44 5.29 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 31.12 5.17 V V
6 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 31.13 5.17 V V
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.27 5.15 V V
8 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 31.34 5.14 V V
9 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 0 0.0 0.0 31.36 5.13 V V
10 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 31.55 5.1 V V
11 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 31.64 5.09 V V
12 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 32.42 4.97 V V
13 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 32.47 4.96 V V
14 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 32.78 4.91 V V
15 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 32.89 4.9 V V
16 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 33.38 4.82 V V
17 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 33.45 4.81 V V
18 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 34.53 4.66 V V
19 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 34.78 4.63 V V
20 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 34.84 4.62 V V
21 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.33 0.33 37.33 4.31 V V
22 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 3.98 3.98 40.98 3.93 V V
23 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 28.58 5.63 V V
24 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 1 0.0 5.0 32.01 5.03 V V
25 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 1 0.0 5.0 33.61 4.79 V V
26 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 1 0.0 5.0 33.91 4.75 V V
27 017115 Adéla Maršálková Míša 1 0 0.0 5.0 34.39 4.68 V V
28 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 34.7 4.64 V V
29 Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" 0 1 0.0 5.0 34.74 4.63 V V
30 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 0 0.0 5.0 36.02 4.47 V V
31 Magda Domanska Mora Willa Mora - "Mora" 1 1 0.0 10.0 31.85 5.05 VD VD
32 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 2 0 0.29 10.29 37.29 4.32 VD VD
33 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.36 10.36 37.36 4.31 VD VD
34 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 12.74 17.74 49.74 3.24 D D
35 071613 Jakub Slavík Darwin 0 1 15.5 20.5 52.5 3.07 D D
36 093815 Klára Tioková Rozárka 1 2 17.82 32.82 54.82 2.94 BO BO
37 072815 Eliška Dolníčková Aurelia Minora Per Eleganter 6 1 0.0 35.0 36.13 4.46 BO BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska MIRA Willa Mora - "Rudzia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Kalisz PEPPERS RED TIGER Indirica - "Pepe" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tarnowski Tomasz Pedro Pirackie Oblicze - "Pedro" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025712 Markéta Miksová Di-Cindarella Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069813 Andrea Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047012 Iva Procházková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Terry Dzielny - "Terry" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO