Cz En

Lenka Korbélyiová

  1. Číslo: 004376
  2. OSA: KK Prostějov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 083713 (M), A3Ch Ben

  2. 066918 (S), Amulet z Hamerské stráně

  3. 084819 (ML), Daggi Dallo Elianto

  4. 084919 (M), Ronja

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  2. Zk. 1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  3. Zk. 2, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  4. Zk. 3, Amulet z Hamerské stráně: 1/4, 56.17 s, 24.17 tr. b., 2.53 m/s

  5. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  6. Jumping I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  7. Jumping I, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  8. Jumping II, A3Ch Ben: 6/16, 51.39 s, 6.39 tr. b., 4.16 m/s

  9. Jumping II, Amulet z Hamerské stráně: 7/11, 54.59 s, 14.59 tr. b., 3.92 m/s

  10. Jumping III, Amulet z Hamerské stráně: 5/11, 51.72 s, 0.72 tr. b., 4.25 m/s

  11. Jumping III, A3Ch Ben: 8/15, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  12. Jumping II Zelenaci, Ronja: 1/2, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. Jumping I Zelenaci, Ronja: 1/2, 32.43 s, 11.43 tr. b., 3.82 m/s

  14. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  15. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  16. 1. Zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 8/11, 58.12 s, 13.12 tr. b., 3.36 m/s

  18. 2. Zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: 3/3, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  19. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  20. Agility S, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  21. Jumping S, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  22. Tuneliáda S , Amulet z Hamerské stráně: 10/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  23. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  24. ZkA I, Amulet z Hamerské stráně: 4/5, 43.28 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  25. ZkA I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  26. ZkA II, A3Ch Ben: 3/15, 48.74 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  27. ZkA II, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  28. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  29. Zkouška I., Daggi Dallo Elianto: 3/3, 60.38 s, 25.0 tr. b., 2.78 m/s

  30. Zkouška I., Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  31. Zkouška I., A3Ch Ben: Diskvalifikován

  32. Zkouška II., Daggi Dallo Elianto: 2/3, 47.85 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  33. Zkouška II., A3Ch Ben: 5/8, 54.71 s, 14.71 tr. b., 3.51 m/s

  34. Zkouška II., Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  35. Zkouška III., Daggi Dallo Elianto: 1/3, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  36. Zkouška III., A3Ch Ben: 4/8, 46.17 s, 6.17 tr. b., 3.68 m/s

  37. Zkouška III., Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  39. JUMPING I., Amulet z Hamerské stráně: 12/18, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.32 m/s

  40. JUMPING I., A3Ch Ben: 17/25, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. JUMPING II., Amulet z Hamerské stráně: 14/18, 50.26 s, 10.26 tr. b., 3.58 m/s

  42. JUMPING II., A3Ch Ben: 20/25, 49.41 s, 4.41 tr. b., 3.64 m/s

  43. JUMPING III., Amulet z Hamerské stráně: 16/18, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  44. JUMPING III., A3Ch Ben: Diskvalifikován

  45. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  46. III. Zkouška, A3Ch Ben: 1/5, 41.82 s, 2.82 tr. b., 3.87 m/s

  47. III. Zkouška, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  48. II: Zkouška, Amulet z Hamerské stráně: 2/4, 38.89 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  49. II: Zkouška, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  50. I. Zkouška , A3Ch Ben: 4/5, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. I. Zkouška , Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  52. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  53. ZkA I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  54. ZkA II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  55. ZkA III, A3Ch Ben: 5/11, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  56. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  57. Zkouška II. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  58. Zkouška II. SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  59. Zkouška I. MA3, A3Ch Ben: 5/11, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. Zkouška I. SA1, Amulet z Hamerské stráně: 3/6, 67.39 s, 32.39 tr. b., 2.37 m/s

  61. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  62. Zkouška II. MA3, A3Ch Ben: 2/2, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  63. Zkouška II. SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  64. Zkouška I. MA3, A3Ch Ben: 1/2, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  65. Zkouška I. SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  66. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  67. Jumping M, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  68. Jumping S, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  69. Zkouška II. MA3, A3Ch Ben: 6/11, 51.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  70. Zkouška II. SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  71. Zkouška I. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  72. Zkouška I. SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  73. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  74. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: 6/16, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  75. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/16, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  77. 1. zkouška, A3Ch Ben: 3/7, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  78. 1. zkouška, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  81. 3. zkouška, A3Ch Ben: 3/7, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  82. 3. zkouška, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  83. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  84. 1. Jumping M, A3Ch Ben: 4/16, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  85. 2. Jumping M, A3Ch Ben: 8/16, 45.29 s, 12.29 tr. b., 3.82 m/s

  86. 3. Jumping M, A3Ch Ben: 3/15, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  88. Agility Trial I, Amulet z Hamerské stráně: 6/10, 63.66 s, 20.66 tr. b., 2.94 m/s

  89. Agility Trial II, Amulet z Hamerské stráně: 3/10, 52.59 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  90. Jumping Trial I, Amulet z Hamerské stráně: 3/9, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  92. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/9, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  93. 1. Zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/9, 40.93 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  95. 2. Zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: 3/8, 37.83 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  96. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  97. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/5, 49.17 s, 8.17 tr. b., 3.74 m/s

  99. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  100. Jumping MA, A3Ch Ben: 5/10, 35.11 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  101. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/3, 51.99 s, 2.99 tr. b., 3.79 m/s

  102. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  103. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  104. druhá zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: 5/5, 44.47 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  105. první zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/6, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. první zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  107. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  108. třetí zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  109. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  110. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/3, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  111. druhá zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  112. první zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/3, 46.74 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  113. první zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  114. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/3, 52.62 s, 5.62 tr. b., 3.65 m/s

  115. třetí zkouška SA1, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  117. TRIAL II. MA3, A3Ch Ben: 1/4, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  118. TRIAL I. MA3, A3Ch Ben: 2/4, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  119. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  120. Agility Trial II, A3Ch Ben: 6/10, 47.05 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  121. Agility Trial III, A3Ch Ben: 3/10, 49.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  122. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  123. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  124. Agility Trial II, A3Ch Ben: 3/8, 53.23 s, 1.23 tr. b., 3.83 m/s

  125. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  126. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  128. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  129. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: 3/10, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  130. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  131. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  132. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  133. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  134. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  135. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II, A3Ch Ben: 5/12, 53.41 s, 11.41 tr. b., 3.63 m/s

  137. Jumping Open, A3Ch Ben: 3/24, 51.4 s, 1.4 tr. b., 3.83 m/s

  138. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  139. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II, A3Ch Ben: 3/6, 48.74 s, 6.74 tr. b., 3.69 m/s

  141. Agility Trial III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  142. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  143. Agility Trial I, A3Ch Ben: 1/3, 49.05 s, 1.05 tr. b., 3.85 m/s

  144. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  145. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  146. Agility Open 2+3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  147. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  148. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  149. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  150. Jumping I, A3Ch Ben: 4/19, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  151. Jumping II, A3Ch Ben: 6/19, 43.03 s, 11.83 tr. b., 3.83 m/s

  152. Jumping III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  153. Jumping Zelenaci I, Amulet z Hamerské stráně: 1/6, 32.52 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  154. Jumping Zelenaci II, Amulet z Hamerské stráně: Diskvalifikován

  155. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  156. TRIAL II. MA3, A3Ch Ben: 2/4, 49.18 s, 11.18 tr. b., 3.66 m/s

  157. TRIAL I. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  158. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  159. 1.Zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/3, 45.5 s, 5.5 tr. b., 4.0 m/s

  160. 2.Zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/3, 51.4 s, 2.4 tr. b., 3.83 m/s

  161. 3.Zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/3, 56.69 s, 11.69 tr. b., 3.37 m/s

  162. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  163. Agility Trial I, A3Ch Ben: 3/4, 57.28 s, 22.28 tr. b., 3.49 m/s

  164. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  165. Agility Trial III, A3Ch Ben: 1/4, 45.16 s, 10.16 tr. b., 3.72 m/s

  166. Agility Trial IV, A3Ch Ben: 3/4, 51.42 s, 11.42 tr. b., 3.6 m/s

  167. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  168. Agility Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  169. Agility Trial, A3Ch Ben: 6/9, 57.06 s, 13.06 tr. b., 3.51 m/s

  170. Jumping Open, A3Ch Ben: 10/16, 46.34 s, 16.34 tr. b., 3.45 m/s

  171. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  172. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 3/9, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  173. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/8, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  174. 3. Zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/8, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  175. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  176. III. zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/11, 58.12 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  177. II. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  178. I. zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/11, 49.56 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  179. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  180. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  181. první zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  182. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/3, 55.78 s, 13.78 tr. b., 3.33 m/s

  183. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  184. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  185. první zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/3, 55.27 s, 1.27 tr. b., 3.62 m/s

  186. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  187. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  188. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  189. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  190. 3. Zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  191. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  192. Agility I, A3Ch Ben: 2/4, 54.05 s, 15.05 tr. b., 3.39 m/s

  193. Agility II, A3Ch Ben: 2/4, 47.47 s, 2.47 tr. b., 3.48 m/s

  194. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  195. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/7, 48.58 s, 2.58 tr. b., 3.48 m/s

  196. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  197. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  198. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  199. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  200. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  201. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/2, 52.69 s, 16.69 tr. b., 3.23 m/s

  202. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/2, 39.08 s, 0.08 tr. b., 3.68 m/s

  203. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  204. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Ben: 6/15, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  205. Trial II. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  206. Trial I. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  207. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  208. Agility I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  209. Agility II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  210. Agility III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  211. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  212. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  213. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  214. Jumping 2+3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  215. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  216. Agility Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  217. Agility Trial, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  219. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  220. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  221. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  222. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  223. 1. Zk MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  224. 2. Zk MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  225. 3. Zk MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  226. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  227. Trial II. MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  228. Trial I. MA3, A3Ch Ben: 3/7, 50.59 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  229. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  230. Agility Trial I, A3Ch Ben: 2/4, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  231. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  232. Agility Trial III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  233. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  234. Zkouška, A3Ch Ben: 1/5, 43.81 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  235. Zkouška II, A3Ch Ben: 1/5, 45.48 s, 0.48 tr. b., 4.05 m/s

  236. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  237. Open Jumping, A3Ch Ben: 9/20, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  238. Open tuneliáda, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  239. Zkoušky, A3Ch Ben: 3/7, 49.34 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  240. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  241. 1. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  242. 2. Agility, A3Ch Ben: 4/8, 44.03 s, 5.03 tr. b., 3.95 m/s

  243. 3. Agility, A3Ch Ben: 4/8, 47.9 s, 4.9 tr. b., 3.63 m/s

  244. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  245. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  246. první zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  247. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  248. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  249. druhá zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/4, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  250. první zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/4, 38.08 s, 5.08 tr. b., 4.2 m/s

  251. třetí zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  252. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  253. Zkouška MA3 1.běh, A3Ch Ben: 2/5, 54.17 s, 14.17 tr. b., 3.6 m/s

  254. Zkouška MA3 2.běh, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  255. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  256. Agility Trial I, A3Ch Ben: 6/7, 53.98 s, 22.98 tr. b., 2.76 m/s

  257. Agility Trial II, A3Ch Ben: 2/7, 43.79 s, 4.79 tr. b., 3.27 m/s

  258. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  259. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: 1/11, 56.0 s, 11.0 tr. b., 3.25 m/s

  260. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: 3/11, 54.5 s, 3.5 tr. b., 3.43 m/s

  261. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  262. V Agility, A3Ch Ben: 2/7, 52.03 s, 10.03 tr. b., 3.48 m/s

  263. VI Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  264. VII Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  265. VIII Agility, A3Ch Ben: 2/7, 48.4 s, 10.4 tr. b., 3.78 m/s

  266. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  267. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  268. Agility Trial II, A3Ch Ben: 5/12, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  269. Agility Trial III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  270. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  271. II. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  272. I. zkouška MA3, A3Ch Ben: 2/8, 46.95 s, 7.95 tr. b., 3.71 m/s

  273. Jumping open M, A3Ch Ben: 3/18, 37.47 s, 0.47 tr. b., 3.79 m/s

  274. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  275. 1. zkouška MA3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  276. 2. zkouška MA3, A3Ch Ben: 4/10, 55.4 s, 16.4 tr. b., 3.19 m/s

  277. 3. zkouška MA3, A3Ch Ben: 3/10, 51.56 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  278. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  279. Agility Trial I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  280. Agility Trial II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  281. Jumping 2+3, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  282. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  283. Agility MA neděle, A3Ch Ben: 5/8, 42.45 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  284. Jumping MA neděle, A3Ch Ben: 4/8, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  285. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Ben: 1/5, 46.45 s, 2.45 tr. b., 3.6 m/s

  286. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  287. Agility Trial, A3Ch Ben: 1/7, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  288. Finale Krmiva Hulin, A3Ch Ben: 2/8, 55.03 s, 15.03 tr. b., 3.11 m/s

  289. Jumping Trial, A3Ch Ben: 1/7, 38.6 s, 2.6 tr. b., 4.07 m/s

  290. RSDC Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  291. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  292. 1. Zkouška MA2, A3Ch Ben: 2/5, 46.51 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  293. 2. Zkouška MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  294. 3. Zkouška MA2, A3Ch Ben: 2/5, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  295. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  296. 1. běh MA2 MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  297. 2. běh MA2 MA2, A3Ch Ben: 4/4, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  298. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  299. Agility, A3Ch Ben: 1/8, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  300. Agility II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  301. Jumping Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  302. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  303. 1. Zk MA2, A3Ch Ben: 2/8, 49.0 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  304. 2. Zk MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  305. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  306. 1. Zk MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  307. 2. Zk MA2, A3Ch Ben: 2/7, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  308. 3. Zk MA2, A3Ch Ben: 2/7, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  309. 4. Zk MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  310. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  311. QA5 Agility, A3Ch Ben: 33/72, 66.74 s, 31.74 tr. b., 2.71 m/s

  312. QA6 Agility, A3Ch Ben: 9/78, 54.03 s, 4.03 tr. b., 3.66 m/s

  313. QJ5 Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  314. QJ6 Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  315. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  316. I Agility, A3Ch Ben: 5/13, 51.12 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  317. II Agility, A3Ch Ben: 4/13, 57.43 s, 7.43 tr. b., 3.13 m/s

  318. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  319. Agility So Medium, A3Ch Ben: 12/17, 53.77 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  320. Jumping Ne Medium, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  321. Jumping So Medium, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  322. MA2 Ne, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  323. MA2 So, A3Ch Ben: 3/5, 55.12 s, 6.12 tr. b., 3.08 m/s

  324. Mistrovské Agility Medium, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  325. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  326. QA3 Agility, A3Ch Ben: 32/69, 52.08 s, 9.08 tr. b., 3.3 m/s

  327. QA4 Agility, A3Ch Ben: 43/69, 56.59 s, 28.59 tr. b., 3.04 m/s

  328. QJ3 Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  329. QJ4 Jumping, A3Ch Ben: 32/69, 43.42 s, 8.42 tr. b., 3.92 m/s

  330. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  331. 1. zkouška MA2, A3Ch Ben: 3/6, 49.52 s, 15.52 tr. b., 3.25 m/s

  332. 2. zkouška MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  333. 3. zkouška MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  334. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 30. 04. 2016

  335. 1.Zk MA2, A3Ch Ben: 4/8, 51.07 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  336. 2.Zk MA2, A3Ch Ben: 6/8, 57.93 s, 21.93 tr. b., 3.11 m/s

  337. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  338. QA1 Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  339. QA2 Agility, A3Ch Ben: 35/82, 53.06 s, 14.06 tr. b., 3.49 m/s

  340. QJ1 Jumping, A3Ch Ben: 43/88, 51.63 s, 11.63 tr. b., 3.31 m/s

  341. QJ2 Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  342. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  343. 1.Zk MA2, A3Ch Ben: 4/10, 58.64 s, 18.64 tr. b., 2.92 m/s

  344. 2.Zk MA2, A3Ch Ben: 1/10, 43.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  345. 3.Zk MA2, A3Ch Ben: 2/10, 48.29 s, 10.29 tr. b., 3.38 m/s

  346. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  347. I Agility, A3Ch Ben: 1/5, 50.12 s, 17.12 tr. b., 3.15 m/s

  348. I Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  349. II Agility, A3Ch Ben: 1/4, 49.82 s, 7.82 tr. b., 3.31 m/s

  350. II Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  351. III Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  352. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  353. II. Zk MA2, A3Ch Ben: 3/7, 43.59 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  354. I. Zk MA2, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  355. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  356. Agility, A3Ch Ben: 3/8, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  357. Agility Open I, A3Ch Ben: 9/18, 45.76 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  358. Agility Open II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  359. Jumping Open I, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  360. Jumping Open II, A3Ch Ben: 4/12, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  361. Jumping Open III, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  362. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  363. Agility I, A3Ch Ben: 2/10, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  364. Agility III, A3Ch Ben: 6/10, 50.91 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  365. Aglility II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  366. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  367. Agility I, A3Ch Ben: 3/8, 48.32 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  368. Agility II, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  369. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  370. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  371. Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  372. Open Jumping, A3Ch Ben: 7/16, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  373. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  374. Agility, A3Ch Ben: 2/4, 40.41 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  375. Agility, A3Ch Ben: 4/5, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  376. Agility FINAL, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  377. Agility Open (so), A3Ch Ben: 3/13, 41.29 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  378. Jumping Open (ne), A3Ch Ben: 5/11, 39.15 s, 6.15 tr. b., 3.6 m/s

  379. Jumping Open (so), A3Ch Ben: 10/13, 41.89 s, 5.89 tr. b., 3.51 m/s

  380. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  381. Agility M, A3Ch Ben: 5/12, 52.33 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  382. Jumping M, A3Ch Ben: 4/12, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  383. Zk MA1, A3Ch Ben: 3/4, 29.04 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  384. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  385. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  386. Jumping - Ne, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  387. Jumping - So, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  388. MR kříženců, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  389. ZkA - Ne, A3Ch Ben: 1/4, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  390. ZkA - So, A3Ch Ben: 1/4, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  391. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  392. Agility, A3Ch Ben: 2/8, 31.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  393. Agility II Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  394. Agility I Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  395. Jumping II Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  396. Jumping I Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  397. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  398. Agility I, A3Ch Ben: 2/8, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  399. Agility II, A3Ch Ben: 3/8, 41.62 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  400. Agility III, A3Ch Ben: 3/7, 51.25 s, 10.0 tr. b., 3.04 m/s

  401. Agility IV, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  402. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  403. Agility, A3Ch Ben: 4/8, 50.3 s, 21.3 tr. b., 3.08 m/s

  404. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  405. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  406. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  407. Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  408. Jumping M, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  409. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  410. I. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  411. II. Agility, A3Ch Ben: 3/5, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  412. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  413. Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  414. Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  415. Majsa Jumping, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  416. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  417. Agility Open, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  418. Ctvrte Agility, A3Ch Ben: 3/4, 52.55 s, 27.55 tr. b., 2.63 m/s

  419. Druhe Agility, A3Ch Ben: 3/4, 43.21 s, 11.21 tr. b., 3.29 m/s

  420. Jumping Open, A3Ch Ben: 12/16, 58.48 s, 35.48 tr. b., 2.56 m/s

  421. Prvni Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován

  422. Treti Agility, A3Ch Ben: Diskvalifikován