Cz En

066918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Korbélyiová, KK Prostějov

    Člen KA

Pes

  1. Amulet z Hamerské stráně, Sheltie

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  2. Zk. 1: Diskvalifikován

  3. Zk. 2: Diskvalifikován

  4. Zk. 3: 1/4, 56.17 s, 24.17 tr. b., 2.53 m/s

  5. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  6. Jumping I: Diskvalifikován

  7. Jumping II: 7/11, 54.59 s, 14.59 tr. b., 3.92 m/s

  8. Jumping III: 5/11, 51.72 s, 0.72 tr. b., 4.25 m/s

  9. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  10. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška SA1: 3/3, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  12. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  13. Agility S: Diskvalifikován

  14. Jumping S: Diskvalifikován

  15. Tuneliáda S : 10/21, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  16. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  17. ZkA I: 4/5, 43.28 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  18. ZkA II: Diskvalifikován

  19. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  20. Zkouška I.: Diskvalifikován

  21. Zkouška II.: Diskvalifikován

  22. Zkouška III.: Diskvalifikován

  23. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  24. JUMPING I.: 12/18, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.32 m/s

  25. JUMPING II.: 14/18, 50.26 s, 10.26 tr. b., 3.58 m/s

  26. JUMPING III.: 16/18, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  27. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  28. III. Zkouška: Diskvalifikován

  29. II: Zkouška: 2/4, 38.89 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  30. I. Zkouška : Diskvalifikován

  31. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  32. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  33. Zkouška I. SA1: 3/6, 67.39 s, 32.39 tr. b., 2.37 m/s

  34. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  35. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  36. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  37. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  38. Jumping S: Diskvalifikován

  39. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  40. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  41. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  42. 1. zkouška: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška: Diskvalifikován

  44. 3. zkouška: Diskvalifikován

  45. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  46. Agility Trial I: 6/10, 63.66 s, 20.66 tr. b., 2.94 m/s

  47. Agility Trial II: 3/10, 52.59 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  48. Jumping Trial I: 3/9, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  49. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  50. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška SA1: 3/8, 37.83 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  52. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  53. druhá zkouška SA1: 5/5, 44.47 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  54. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  57. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  58. první zkouška SA1: Diskvalifikován

  59. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  60. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  61. Jumping Zelenaci I: 1/6, 32.52 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  62. Jumping Zelenaci II: Diskvalifikován