Cz En

Agility LA sobota

  1. Datum: 03. 02. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Hausnerová, Vendula (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.24 5.84 V V
2 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.49 5.64 V V
3 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 35.89 5.57 V V
4 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 36.48 5.48 V V
5 Ziolkowska Magdalena Mawr-Mawr 0 0 0.0 0.0 36.81 5.43 V V
6 042614 Eliška Vernerová Sati 0 0 0.0 0.0 37.74 5.3 V V
7 Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 37.91 5.28 V V
8 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 41.87 4.78 V V
9 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 50.9 3.93 V V
10 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.31 5.51 V V
11 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.35 5.35 V V
12 069415 Markéta Benediktová Rony 0 1 0.0 5.0 40.4 4.95 V V
13 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 40.5 4.94 V V
14 083514 Lucie Bidlová Triss 0 1 0.0 5.0 41.22 4.85 V V
15 Ziolkowska Magdalena My-Turk Mawlch 1 0 0.0 5.0 41.71 4.8 V V
16 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 43.9 4.56 V V
17 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 0 0.0 5.0 45.22 4.42 V V
18 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 1 0.0 5.0 45.8 4.37 V V
19 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 0 0.0 5.0 47.32 4.23 V V
20 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 1 0.0 5.0 48.47 4.13 V V
21 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 37.44 5.34 VD VD
22 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 1 1 0.0 10.0 38.73 5.16 VD VD
23 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 41.96 4.77 VD VD
24 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 1 1 0.0 10.0 43.18 4.63 VD VD
25 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 44.61 4.48 VD VD
26 058015 Vladimír Tyle Eris 1 1 0.0 10.0 46.87 4.27 VD VD
27 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 1 0.0 10.0 54.01 3.7 VD VD
28 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 1 2 0.0 15.0 47.99 4.17 VD VD
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka - Kin Agnieszka Bono-Bono Skaczace Niedzwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka - Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019111 Anna Rybová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena Oz-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS