Cz En

Jumping - Ne

  1. Datum: 25. 06. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.08 5.12 V V
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 32.28 4.93 V V
3 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.65 4.73 V V
4 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.02 4.67 V V
5 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 34.35 4.63 V V
6 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 34.67 4.59 V V
7 007313 Ivana Kuglerová Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 35.15 4.52 V V
8 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 35.58 4.47 V V
9 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 35.85 4.44 V V
10 016715 Šárka Puldová Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.89 4.43 V V
11 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 35.91 4.43 V V
12 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 36.14 4.4 V V
13 027215 Václav Tomášek Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 36.39 4.37 V V
14 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.83 4.32 V V
15 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.85 4.31 V V
16 071613 Jakub Slavík Darwin 0 0 0.0 0.0 37.09 4.29 V V
17 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.27 0.27 38.27 4.15 V V
18 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 0 0 2.47 2.47 40.47 3.93 V V
19 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 2.47 2.47 40.47 3.93 V V
20 034014 Kristýna Jandová Max 0 0 2.55 2.55 40.55 3.92 V V
21 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 4.39 4.39 42.39 3.75 V V
22 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 32.32 4.92 V V
23 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 0 0.0 5.0 34.9 4.56 V V
24 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 0 0.0 5.0 37.08 4.29 V V
25 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm 0 1 0.97 5.97 38.97 4.08 V V
26 034911 Renata Mandová Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 1 1.46 6.46 39.46 4.03 VD VD
27 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 1.63 6.63 39.63 4.01 VD VD
28 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 9.83 9.83 47.83 3.32 VD VD
29 027313 Karolína Smíšková Hermína 1 1 0.0 10.0 36.49 4.36 VD VD
30 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 1 0.0 10.0 36.86 4.31 VD VD
31 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 1 5.97 10.97 43.97 3.62 VD VD
32 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 7.15 12.15 45.15 3.52 VD VD
33 086713 Irena Dvořáková Pepíček 2 0 2.16 12.16 40.16 3.96 VD VD
34 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 0 1 7.54 12.54 45.54 3.49 VD VD
35 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 1 0 8.77 13.77 46.77 3.4 VD VD
36 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 1 1 9.14 19.14 47.14 3.37 D D
37 084814 Sabina Votýpková Cookie Evajan 1 1 11.64 21.64 49.64 3.2 D D
38 081813 Jitka Zachová Mia Amber 3 1 2.83 22.83 40.83 3.89 D D
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090614 Eva Vostřáková Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS