Cz En

Agility - So

  1. Datum: 24. 06. 2017
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 32.49 5.02 V V
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 32.96 4.95 V V
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.39 4.74 V V
4 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 35.74 4.56 V V
5 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 36.29 4.49 V V
6 071613 Jakub Slavík Darwin 0 0 0.0 0.0 36.43 4.47 V V
7 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 36.86 4.42 V V
8 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 36.86 4.42 V V
9 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 0 0 0.0 0.0 40.01 4.07 V V
10 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 2.3 2.3 43.3 3.76 V V
11 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 34.24 4.76 V V
12 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 36.56 4.46 V V
13 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář 0 1 0.0 5.0 39.04 4.18 V V
14 086713 Irena Dvořáková Pepíček 1 0 1.02 6.02 42.02 3.88 VD VD
15 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 1 2.37 7.37 43.37 3.76 VD VD
16 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 2 0 0.0 10.0 34.49 4.73 VD VD
17 090614 Eva Vostřáková Finn Black Modrá Odysea 1 1 0.0 10.0 39.69 4.11 VD VD
18 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 1 1 0.0 10.0 40.48 4.03 VD VD
19 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 40.49 4.03 VD VD
20 090015 Dominik Vajc Gone With The Wind of Dashing Dawn 0 1 8.48 13.48 49.48 3.29 VD VD
21 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 1 8.98 13.98 49.98 3.26 VD VD
22 027313 Karolína Smíšková Hermína 1 2 1.24 16.24 42.24 3.86 D D
23 076112 Sabina Šťastná Ajda 1 2 6.36 21.36 47.36 3.44 D D
24 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 1 2 9.44 24.44 50.44 3.23 D D
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034014 Kristýna Jandová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084814 Sabina Votýpková Cookie Evajan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS