Cz En

QA5 agility

  1. Datum: 10. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 39.99 4.65 V V
2 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 41.0 4.54 V V
3 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 41.12 4.52 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.18 4.41 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 42.47 4.38 V V
6 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.82 4.34 V V
7 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 42.98 4.33 V V
8 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 43.57 4.27 V V
9 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 43.84 4.24 V V
10 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 43.94 4.23 V V
11 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.45 0.45 45.45 4.09 V V
12 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 39.94 4.66 V V
13 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 1 0 0.0 5.0 42.33 4.39 V V
14 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 1 0 1.3 6.3 46.3 4.02 VD VD
15 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 1 3.04 8.04 48.04 3.87 VD VD
16 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 1 0.0 10.0 41.99 4.43 VD VD
17 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 1 0.0 10.0 42.63 4.36 VD VD
18 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 1 0 6.16 11.16 51.16 3.64 VD VD
19 047915 Kristýna Obstová Ruby 1 1 4.88 14.88 49.88 3.73 VD VD
20 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 2 0 6.19 16.19 51.19 3.63 D D
21 086713 Irena Dvořáková Pepíček 3 1 8.11 28.11 53.11 3.5 BO BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO