Cz En

QJ6 Jumping

  1. Datum: 19. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.07 5.2 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.35 5.15 V V
3 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.63 5.11 V V
4 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.85 5.08 V V
5 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 34.94 5.07 V V
6 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 35.2 5.03 V V
7 Ágnes Ács-Kövesi Eppie from Golden Regia Golden Regia - "Eppie" 0 0 0.0 0.0 35.97 4.92 V V
8 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 36.12 4.9 V V
9 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.34 4.87 V V
10 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.41 4.86 V V
11 Eszter Both Rokka - "Rokka" 0 0 0.0 0.0 36.54 4.84 V V
12 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 37.84 4.68 V V
13 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.52 4.6 V V
14 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 38.82 4.56 V V
14 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 38.82 4.56 V V
15 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 39.11 4.53 V V
16 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 39.18 4.52 V V
17 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.41 4.49 V V
18 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.45 4.49 V V
19 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 39.67 4.46 V V
20 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 40.12 4.41 V V
21 071613 Jakub Slavík Darwin 0 0 0.0 0.0 40.13 4.41 V V
22 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 1.11 1.11 43.11 4.11 V V
23 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 3.54 3.54 45.54 3.89 V V
24 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 3.88 3.88 45.88 3.86 V V
25 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 4.66 4.66 46.66 3.79 V V
26 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 35.93 4.93 V V
27 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 37.95 4.66 V V
28 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 38.22 4.63 V V
29 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 1 0 0.0 5.0 38.55 4.59 V V
29 Olga Kwiecień Extreme Braveheart Willa Mora - "Brava" 0 1 0.0 5.0 38.55 4.59 V V
30 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 0.0 5.0 41.41 4.27 V V
31 058011 Helena Hošková Ajsíkjů Leader von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 41.65 4.25 V V
32 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 0.73 5.73 42.73 4.14 V V
33 017115 Adéla Maršálková Míša 0 1 1.5 6.5 43.5 4.07 VD VD
34 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 0 1 2.75 7.75 44.75 3.96 VD VD
35 069813 Andrea Kolmanová Faia Chaverim 0 0 9.52 9.52 51.52 3.44 VD VD
36 Sabrina Hauser Guapa Layla von Don el Ranzo - "Layla" 0 2 0.0 10.0 40.01 4.42 VD VD
37 054712 Andrea Kolmanová Carrie Chaverim 0 0 11.3 11.3 53.3 3.32 VD VD
38 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 2 6.23 16.23 48.23 3.67 D D
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001515 Anna Řezníčková Annabelle Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia Golden Regia - "Ike" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Adrienne Szabó Fernando from Golden Regia - Nando - "Nando" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011714 Kateřina Málková Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050015 Veronika Kubešová Bingo London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086713 Irena Dvořáková Pepíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038315 Kateřina Málková Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO