Cz En

001515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Jarošová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Annabelle Bleu Colline, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  2. II. Zk MA3: 1/6, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. I. Zk MA3: 1/6, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  4. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  5. Jumping: 4/20, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  6. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  7. MA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  8. MA3 - 2 běh: 1/11, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  10. Agility M - finále: 2/4, 48.74 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  11. Agility M sobota: Diskvalifikován

  12. Jumping M neděle: 3/7, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  13. Jumping M sobota: 5/7, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA3 sobota: 1/4, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  16. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  17. Agility Open M_sobota: Diskvalifikován

  18. Jumping M_sobota: Diskvalifikován

  19. MA3_sobota: 3/6, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  20. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  21. Zkouška1 MA3: 2/9, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  22. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  23. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  24. AGILITY I: 14/37, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  25. AGILITY II: 9/38, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. JUMPING I: 16/38, 35.57 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  27. JUMPING II: 13/38, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  29. MA3 - I.: 1/4, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  30. MA3 - II.: 1/4, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  32. Ne-: Diskvalifikován

  33. Ne-Agility: 3/18, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  34. Ne-Jumping: 1/17, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  35. So-: 1/7, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. So-Agility: 6/22, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  37. So-Jumping: 2/23, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  39. Zkouška MA3 I: 2/6, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  40. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  42. Zkouška II. MA3: 1/7, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  43. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  44. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  45. Agility Challenge M MA2: 7/19, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  46. Agility I M M: 10/32, 48.93 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  47. Jumping Challenge M MA2: 10/21, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. Jumping I M M: 12/31, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Tuneliáda M M: 2/31, 20.29 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  50. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  51. Jumping M: 1/8, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. MA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  54. Zkouška MA3 I: 3/7, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  55. Zkouška MA3 II: 1/7, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  56. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  57. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  58. Finále MA neděle: 5/11, 48.5 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. Jumping MA neděle: 7/17, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  60. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  61. Zkoušky MA3 neděle: 3/10, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  62. Zkoušky MA3 sobota: 2/12, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  63. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  64. Jumping M: 1/10, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  65. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  67. A3 zkouška MA3 MA3: 3/5, 50.99 s, 11.99 tr. b., 3.82 m/s

  68. Agility M M: 2/14, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  69. Jumping M M: Diskvalifikován

  70. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  71. Agility MA sobota: 4/22, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  72. Jumping MA neděle: 16/22, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  73. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  74. Velké finále MA neděle: 3/12, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  75. Zkoušky MA3 neděle: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  76. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  77. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  78. II. zkouška MA2: 2/10, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. I. zkouška MA2: 1/10, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  80. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  81. AGILITY: 4/11, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  82. AGILITY: Diskvalifikován

  83. JUMPING: 2/13, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. JUMPING: 3/12, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  85. MA2: 1/5, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  86. MA2: 2/6, 44.63 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  87. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  88. Zkouška II MA2: Diskvalifikován

  89. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  90. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  91. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. I. zkouška MA2: 1/10, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  94. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  95. Czech Imp Jump Medium: 2/22, 21.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  96. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 Medium: 13/22, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  98. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  99. Agility MA sobota: 2/27, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  100. Jumping MA neděle: 7/28, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  101. Jumping MA sobota: 11/27, 28.45 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  102. Velké finále MA neděle: 5/17, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  103. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  104. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  105. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  106. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. 3. zkouška MA2: 5/14, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  109. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  110. MA2_1 MA2: Diskvalifikován

  111. MA2_2 MA2: 2/8, 34.21 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  112. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  113. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. 3. zkouška MA2: 3/11, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  116. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  117. Zka 1: Diskvalifikován

  118. Zka 2: 1/6, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Zka 3: 1/6, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  121. QA5 Agility: Diskvalifikován

  122. QA6 Agility: Diskvalifikován

  123. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  124. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  125. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  126. Jumping Neděle M: 1/17, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  127. Jumping Sobota M: Diskvalifikován

  128. Zkoušk 1 Neděle MA2: Diskvalifikován

  129. Zkouška 1 Sobota MA2: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  130. Zkouška 2 Neděle MA2: Diskvalifikován

  131. Zkouška 2 Sobota MA2: Diskvalifikován

  132. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  133. Agility I: Diskvalifikován

  134. Agility II: Diskvalifikován

  135. Agility III: 4/7, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  136. Agility Open: 10/26, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  137. Agility Pyrsheep: 4/10, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  138. Jumping II Pyrsheep: 7/10, 33.3 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  139. Jumping Open: 13/26, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  140. Jumping Open II: 17/25, 33.3 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  141. Jumping Pyrsheep: 6/10, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  142. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  143. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  144. Jumping MA neděle: 5/20, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  145. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  146. Velké finále MA neděle: 7/15, 42.37 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  147. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  148. Zkoušky MA1 sobota: 4/5, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  149. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  150. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  151. 26.9.2015 jumping M: 6/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  152. 26.9.2015 zkouška MA1: 1/4, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  153. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  154. 27.9.2015 jumping M: Diskvalifikován

  155. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: 3/10, 43.48 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  156. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  157. Agility MA sobota: 9/17, 46.76 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  158. Jumping MA neděle: 2/15, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. Jumping MA sobota: 10/17, 46.75 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  160. Velké finále MA neděle: 3/14, 47.45 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  161. Zkoušky MA1 neděle: 5/10, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  162. Zkoušky MA1 sobota: 5/11, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s