Cz En

QJ5 jumping

  1. Datum: 11. 06. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 33.44 4.78 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 33.66 4.75 V V
3 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 33.71 4.75 V V
4 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.92 4.72 V V
5 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.24 4.67 V V
6 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 34.36 4.66 V V
7 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 34.6 4.62 V V
8 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 34.65 4.62 V V
9 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 34.92 4.58 V V
10 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 35.66 4.49 V V
11 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.79 4.47 V V
12 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.8 4.47 V V
13 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 35.88 4.46 V V
14 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 36.13 4.43 V V
15 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 36.45 4.39 V V
16 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 37.18 4.3 V V
17 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 37.26 4.29 V V
18 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.49 4.27 V V
19 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 38.09 4.2 V V
20 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 1 0 0.0 5.0 34.33 4.66 V V
21 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 34.93 4.58 V V
22 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 35.01 4.57 V V
23 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.5 4.51 V V
24 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 0.0 5.0 36.05 4.44 V V
25 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 37.58 4.26 V V
26 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 37.64 4.25 V V
27 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 1 0 0.0 5.0 37.65 4.25 V V
28 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 5.52 5.52 44.52 3.59 V V
29 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 1 2.22 7.22 41.22 3.88 VD VD
30 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 1 2.43 7.43 41.43 3.86 VD VD
31 DAVIDE CODEBUE VONDAVIDBILLYTHEKID Vondavid - "BILLY" 1 1 0.0 10.0 34.46 4.64 VD VD
32 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 2 0 0.0 10.0 35.26 4.54 VD VD
33 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 2 0 3.95 13.95 42.95 3.73 VD VD
34 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 0 1 9.63 14.63 48.63 3.29 VD VD
35 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 3 0 0.0 15.0 37.17 4.3 VD VD
36 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 2 0.0 15.0 38.81 4.12 VD VD
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO