Cz En

Jumping II 500

  1. Datum: 22. 01. 2022
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na WAO
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.48 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 34.6 6.21 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.35 6.08 V V
3 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 36.89 5.83 V V
4 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 0 0 0.0 0.0 38.17 5.63 V V
5 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 38.39 5.6 V V
6 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 38.69 5.56 V V
7 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.16 5.49 V V
8 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 38.29 5.62 V V
9 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 38.85 5.53 V V
10 083514 Lucie Bidlová Triss 0 1 0.0 5.0 41.05 5.24 V V
11 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil 0 1 0.3 5.3 48.3 4.45 V V
12 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 0 2 0.0 10.0 46.94 4.58 VD VD
13 076715 Karel Kurc A3Ch Die Heard Black River 2 1 3.79 18.79 51.79 4.15 D D
DIS 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 696916 Michaela Bakrlíková Emilly Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO