Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 16. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 36.17 5.25 V V
2 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 37.43 5.08 V V
3 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.95 5.01 V V
4 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 38.12 4.98 V V
5 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 38.22 4.97 V V
6 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 38.29 4.96 V V
7 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 39.93 4.76 V V
8 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 41.7 4.56 V V
9 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 0.0 0.0 41.89 4.54 V V
10 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 42.3 4.49 V V
11 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 42.87 4.43 V V
12 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 1.64 1.64 46.64 4.07 V V
13 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 34.26 5.55 V V
14 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 35.07 5.42 V V
15 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 0 0.0 5.0 38.51 4.93 V V
16 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 1 0.0 5.0 39.64 4.79 V V
17 086713 Irena Dvořáková Pepíček 1 0 0.0 5.0 41.9 4.53 V V
18 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 1 0.0 5.0 42.18 4.5 V V
19 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 1 0.59 5.59 45.59 4.17 V V
20 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 2 0 0.0 10.0 35.19 5.4 VD VD
21 071613 Jakub Slavík Darwin 2 0 0.0 10.0 40.65 4.67 VD VD
22 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 0 7.13 12.13 52.13 3.64 VD VD
23 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku 1 2 8.04 23.04 53.04 3.58 D D
24 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 1 1 20.6 30.6 65.6 2.9 BO BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076315 Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO