Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 15. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.02 5.24 V V
2 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.1 5.23 V V
3 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 33.84 5.11 V V
4 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.18 5.06 V V
5 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 34.3 5.04 V V
6 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.52 5.01 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 35.02 4.94 V V
8 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.1 4.93 V V
9 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.36 4.89 V V
10 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 35.64 4.85 V V
11 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.94 4.81 V V
12 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 36.38 4.76 V V
13 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 36.82 4.7 V V
14 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 36.87 4.69 V V
15 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 37.11 4.66 V V
16 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 37.12 4.66 V V
17 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 37.28 4.64 V V
18 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 37.38 4.63 V V
19 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 38.31 4.52 V V
20 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 39.8 4.35 V V
21 048415 Adéla Smetánková Angie 0 0 0.0 0.0 40.3 4.29 V V
22 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.22 0.22 41.22 4.2 V V
23 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 1.69 1.69 42.69 4.05 V V
24 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 1.97 1.97 42.97 4.03 V V
25 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 4.58 4.58 45.58 3.8 V V
26 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 0 0.0 5.0 36.09 4.79 V V
27 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 1 0 0.0 5.0 40.09 4.32 V V
28 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 40.5 4.27 V V
29 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 1 0.42 5.42 41.42 4.18 V V
30 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 1 0 0.86 5.86 41.86 4.13 V V
31 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 1 0 1.81 6.81 42.81 4.04 VD VD
32 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 2 0 0.0 10.0 33.24 5.2 VD VD
33 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 1 0.0 10.0 39.45 4.39 VD VD
34 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 1 1.03 11.03 42.03 4.12 VD VD
35 076315 Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia 1 1 4.53 14.53 45.53 3.8 VD VD
36 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 1 1 9.37 19.37 50.37 3.43 D D
DIS 086713 Irena Dvořáková Pepíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO