Cz En

Agility 1

  1. Datum: 15. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.62 5.32 V V
2 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.31 4.84 V V
3 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 43.38 4.61 V V
4 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.02 4.54 V V
5 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 46.54 4.3 V V
6 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 0 0 4.03 4.03 51.03 3.92 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 41.29 4.84 V V
8 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 1 0 0.0 5.0 46.67 4.29 V V
9 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 0 1.49 6.49 48.49 4.12 VD VD
10 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 1 0 2.61 7.61 49.61 4.03 VD VD
11 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 7.84 7.84 54.84 3.65 VD VD
12 047915 Kristýna Obstová Ruby 2 0 0.0 10.0 43.5 4.6 VD VD
13 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 2 0 0.0 10.0 45.77 4.37 VD VD
14 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 1 1 5.43 15.43 52.43 3.81 VD VD
15 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 1 0 10.79 15.79 57.79 3.46 VD VD
16 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 1 1 7.06 17.06 54.06 3.7 D D
17 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 2 2.49 17.49 49.49 4.04 D D
18 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku 0 2 7.58 17.58 54.58 3.66 D D
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076315 Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086713 Irena Dvořáková Pepíček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO