Cz En

Agility

  1. Datum: 10. 03. 2018
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3)
  3. Rozhodčí: Oven, Blaž (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.48 5.2 V V
2 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 33.1 5.11 V V
3 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 33.22 5.09 V V
4 Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess 0 0 0.0 0.0 33.68 5.02 V V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 34.08 4.96 V V
6 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 36.24 4.66 V V
7 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 37.86 4.46 V V
8 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 37.99 4.45 V V
9 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 0 0.0 0.0 39.22 4.31 V V
10 Magdalena Labieniec Issi 1 0 0.0 5.0 31.99 5.28 V V
11 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana 1 0 0.0 5.0 32.09 5.27 V V
12 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 32.43 5.21 V V
13 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.58 4.75 V V
14 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 40.77 4.15 V V
15 090715 Hana Kašpárková Phoebe 1 1 0.0 10.0 36.6 4.62 VD VD
16 021915 Pavel Henzl Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 0 0.0 10.0 37.91 4.46 VD VD
17 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 38.53 4.39 VD VD
18 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 1 1 0.0 10.0 39.23 4.31 VD VD
19 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 0 2 0.0 10.0 42.23 4.0 VD VD
20 004713 Marcel Sláma Belly 2 0 0.0 10.0 42.54 3.97 VD VD
21 004217 Tereza Kropáčová Tessi 2 0 0.0 10.0 43.14 3.92 VD VD
22 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 0.0 10.0 45.3 3.73 VD VD
DIS 068917 Lenka Sack Carrie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010017 Nina Zdrazilova Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019111 Anna Rybová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rene Blank Kikki Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090417 Aneta Grygarová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO