Cz En

JUMPING 3 L

  1. Datum: 10. 12. 2017
  2. Závod: Mladé Buky - Adventní jumpingy
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 122.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 24.73 4.93
2 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 25.4 4.8
3 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 25.81 4.73
4 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 26.0 4.69
5 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 0 0 0.0 0.0 26.07 4.68
6 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 26.28 4.64
7 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 26.63 4.58
8 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 26.78 4.56
9 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 27.14 4.5
10 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 27.42 4.45
11 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 27.56 4.43
12 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 28.92 4.22
13 073216 Jana Mikešová Connie 0 0 1.05 1.05 32.05 3.81
14 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene 0 0 2.04 2.04 33.04 3.69
15 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 27.78 4.39
16 047217 Zuzana Vayhel Ela černý ďábel 0 1 3.4 8.4 34.4 3.55
17 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 4.87 9.87 35.87 3.4
18 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s 0 1 6.67 11.67 37.67 3.24
19 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 2 0 7.01 17.01 38.01 3.21
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038417 Romana Tomášová Drift Ice Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014517 Jiří Chládek Brown Body Holifix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009615 Alena Šubrtová Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077217 Vendula Štrofová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS