Cz En

014517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Chládek, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Brown Body Holifix, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping L1: Diskvalifikován

  4. Zkouška L1: Diskvalifikován

  5. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  6. 1. Zkouška LA1: 6/10, 51.1 s, 49.1 tr. b., 2.88 m/s

  7. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  9. 1. zkouška: 5/11, 48.51 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  10. 2. zkouška: 5/11, 43.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška LA1: 8/17, 33.8 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  14. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  16. 1. Zkouška: 5/10, 50.58 s, 16.58 tr. b., 3.28 m/s

  17. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  18. Tuneliáda A1: 9/11, 20.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  19. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  20. Zkouška I.: Diskvalifikován

  21. Zkouška II.: Diskvalifikován

  22. Zkouška III.: 4/7, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  23. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  24. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA1: 5/15, 40.67 s, 10.67 tr. b., 3.44 m/s

  26. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  27. 1. zkouška: 4/11, 34.34 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  28. 2. zkouška: 3/11, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  29. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  30. Zkouška 1: 3/9, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  31. Zkouška 2: 7/9, 40.91 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  32. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  33. Agility: Diskvalifikován

  34. Jumping L1: Diskvalifikován

  35. Zkouška L1: 4/9, 35.07 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  36. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  37. A1 - Zkouška1: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  38. A1 - Zkouška 2: 2/11, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  39. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  40. 1.zkouška: 3/12, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  41. 2.zkouška: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  43. 1. Jumping A1: 16/23, 29.87 s, 25.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  45. 3. jumping A1: 12/22, 36.05 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  46. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  47. II. zkouška LA1: 5/11, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  48. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  50. Jumping So A1 L L: 2/7, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  51. Zkouška So-1 LA1: 3/7, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  52. Zkouška So-2 LA1: 6/7, 41.68 s, 25.0 tr. b., 4.49 m/s

  53. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  54. 1. zkouška A1 LA1: 3/14, 43.75 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  55. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  56. Hra - tuneliáda A1 L: 8/14, 20.5 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  57. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  58. Agility Trial I: 4/14, 43.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  59. Agility Trial II: 6/14, 42.45 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  60. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  61. TRIAL II. LA1: 9/14, 49.38 s, 20.0 tr. b., 3.44 m/s

  62. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  63. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  64. TRIAL II. LA1: 8/18, 72.18 s, 39.18 tr. b., 2.29 m/s

  65. TRIAL I. LA1: 2/18, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  66. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  67. TRIAL III. LA1: 7/15, 41.63 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  68. TRIAL II. LA1: 4/16, 35.14 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  69. TRIAL I. LA1: 3/15, 46.77 s, 23.77 tr. b., 3.29 m/s

  70. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  71. A1 - 1. LA1: 3/15, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  72. A1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  73. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  74. CURRICULUM L: 17/39, 39.85 s, 5.85 tr. b., 4.94 m/s

  75. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  76. TRIAL I. LA1: 9/21, 45.76 s, 21.76 tr. b., 3.39 m/s

  77. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  78. zkouška 1 LA1: 7/11, 39.53 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  79. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  80. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  81. 1. zkouška LA1: 7/20, 26.87 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. 2. zkouška LA1: 9/20, 33.35 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  83. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  84. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška A1 LA1: 3/10, 32.58 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  86. Hra - tuneliáda pro A1 L: 3/10, 24.55 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  87. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  88. Jumpy A1 - I.běh LA1: 6/16, 36.83 s, 10.83 tr. b., 3.31 m/s

  89. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška A1 LA1: 3/11, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  91. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  92. 1. zkouška LA1: 6/14, 48.94 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  93. 2. zkouška LA1: 2/13, 37.19 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  94. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  95. Zk.A II. LA1: Diskvalifikován

  96. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  97. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  98. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. I. zkouška LA1: 5/13, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  100. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  101. III. zkouška LA1: 9/15, 35.48 s, 15.48 tr. b., 3.44 m/s

  102. II. zkouška LA1: 3/16, 31.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. I. zkouška LA1: 6/16, 28.88 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  104. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  105. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  106. JUMPING 2 L: 22/43, 47.4 s, 30.4 tr. b., 3.16 m/s

  107. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  108. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  109. LA1 - 1. LA1: 6/10, 43.67 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  110. LA1 - 2. LA1: 3/10, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  111. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  112. LA1/1 LA1: 7/14, 32.28 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  113. LA1/2 LA1: 3/13, 30.31 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  114. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  115. Zkouška: 9/14, 42.69 s, 20.0 tr. b., 3.42 m/s

  116. Zkouška II: Diskvalifikován

  117. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  118. Zkouska 1 LA1: 2/10, 27.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  119. Zkouska 2 LA1: 5/10, 46.83 s, 28.83 tr. b., 3.03 m/s

  120. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  121. 1. zkouška A1 LA1: 1/7, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  122. 2. zkouška A1 LA1: 1/7, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. Hra - tuneliáda pro A1 L: 6/7, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  124. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  125. A1 Jump II. LA1: 2/15, 27.01 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  126. A1 Jump I. L: Diskvalifikován

  127. Zkouška A1 LA1: 4/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s