Cz En

JUMPING 1 L

  1. Datum: 10. 12. 2017
  2. Závod: Mladé Buky - Adventní jumpingy
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Vočadlová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 35.88 5.04
2 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 36.41 4.97
3 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 36.45 4.97
4 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 36.97 4.9
5 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 38.42 4.71
6 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 39.68 4.56
7 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 40.17 4.51
8 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 42.08 4.3
9 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 42.51 4.26
10 073216 Jana Mikešová Connie 0 0 0.72 0.72 45.72 3.96
11 009615 Alena Šubrtová Ricky 0 0 1.52 1.52 46.52 3.89
12 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 1 0 0.0 5.0 36.43 4.97
13 012615 Nikola Kubů Neyo 1 0 0.0 5.0 38.24 4.73
14 000116 Lucie Vočadlová Alpha Omega Frui Vita 1 0 0.0 5.0 38.74 4.67
15 016217 Lucie Jirmanová Dan 1 0 0.0 5.0 38.89 4.65
16 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 39.17 4.62
17 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara 1 0 0.0 5.0 41.74 4.34
18 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 0 0.0 10.0 36.12 5.01
19 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 36.71 4.93
20 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 0 0.0 10.0 36.91 4.9
21 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 1 0.0 10.0 38.85 4.66
22 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog 1 1 0.0 10.0 40.53 4.47
23 038417 Romana Tomášová Drift Ice Banataj Wind 2 1 0.0 15.0 40.91 4.42
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077217 Vendula Štrofová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047217 Zuzana Vayhel Ela černý ďábel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012517 Tereza Čepková Quail Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014517 Jiří Chládek Brown Body Holifix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046017 Vít Vávra Chase The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045214 Monika Vosyková Sirrocco Cinnaberry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS