Cz En

Jumping Open L

  1. Datum: 02. 08. 2020
  2. Závod: Ratenice - Letní párty 2020
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 0 0 0.0 0.0 36.36 5.01 V V
2 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 37.17 4.9 V V
3 048619 Linda Plassová Bella Bosso Plácek pod strání 0 0 3.44 3.44 53.44 3.41 V V
4 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 1 0 0.0 5.0 31.43 5.79 V V
5 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 1 0 0.0 5.0 32.57 5.59 V V
6 052315 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark 1 0 0.0 5.0 32.62 5.58 V V
7 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 35.17 5.17 V V
8 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 1 0 0.0 5.0 35.64 5.11 V V
9 060719 Eva Nováková Carrie 1Queen of Garden 1 0 0.0 5.0 41.32 4.4 V V
10 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 31.8 5.72 VD VD
11 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 2 0 0.0 10.0 33.54 5.43 VD VD
12 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 1 1 0.0 10.0 36.81 4.94 VD VD
13 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 1 1 0.0 10.0 37.5 4.85 VD VD
14 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 1 1 0.0 10.0 38.54 4.72 VD VD
15 077016 Iveta Ouředníčková Bady 2 0 0.0 10.0 39.87 4.56 VD VD
16 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 0 2 0.0 10.0 47.35 3.84 VD VD
17 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 1 2 0.0 15.0 41.6 4.38 VD VD
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sibylle Vogt Q DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO