Cz En

Jumping L

  1. Datum: 10. 09. 2016
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 34.02 5.17
2 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 34.17 5.15
3 064816 Marián Broda A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.12 4.87
4 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 31.86 5.52
5 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 33.21 5.3
6 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.94 5.19
7 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 34.68 5.07
8 007113 Ludmila Kovářová Max 0 1 0.0 5.0 35.59 4.95
9 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 37.38 4.71
10 081015 Eva Arnoštová Jack 1 0 0.0 5.0 43.57 4.04
11 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 1 2.7 7.7 46.7 3.77
12 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 32.83 5.36
13 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 2 0 0.0 10.0 35.67 4.93
14 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 2 0 0.0 10.0 38.37 4.59
15 039016 Nikola Chládková Brown Body Holifix 2 0 0.0 10.0 41.27 4.26
16 006212 Jaroslava Juranová Sindy 1 1 1.14 11.14 45.14 3.9
17 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 0 7.34 12.34 51.34 3.43
18 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 3 0 0.0 15.0 32.53 5.41
19 Iwona Kalisz ACE Golden Tiger (FCI) 3 0 0.0 15.0 33.42 5.27
20 Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 34.39 5.12
21 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 3 0 9.51 24.51 53.51 3.29
22 Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine 3 2 0.0 25.0 39.4 4.47
23 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 6 0 0.0 30.0 39.32 4.48
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053614 Josef Žák Cézar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri Z tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS