Cz En

Agility L

  1. Datum: 10. 09. 2016
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 34.24 4.53
2 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 34.32 4.52
3 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 35.73 4.34
4 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 36.26 4.27
5 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 37.83 4.1
6 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 42.83 3.62
7 Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine 1 0 0.0 5.0 35.67 4.35
8 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 37.3 4.16
9 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 38.95 3.98
10 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček 1 0 0.0 5.0 40.67 3.81
11 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 0.0 5.0 41.71 3.72
12 006212 Jaroslava Juranová Sindy 1 0 2.89 7.89 45.89 3.38
13 Robert Domaszewicz Daiquiri Z tylenu Moravia 2 0 0.0 10.0 34.24 4.53
14 007113 Ludmila Kovářová Max 2 0 0.0 10.0 34.77 4.46
15 013413 Petra Škodová Monty 2 0 0.0 10.0 35.56 4.36
16 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 2 0 0.0 10.0 37.82 4.1
17 062015 Michaela Táflová Lady 1 1 0.0 10.0 41.34 3.75
18 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 0 10.5 10.5 53.5 2.9
19 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 3 0 0.0 15.0 41.93 3.7
20 053614 Josef Žák Cézar 0 1 10.06 15.06 53.06 2.92
21 081015 Eva Arnoštová Jack 1 1 8.19 18.19 51.19 3.03
22 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 4 0 0.0 20.0 34.92 4.44
23 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 4 0 0.0 20.0 39.83 3.89
24 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 2 2 1.54 21.54 44.54 3.48
25 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 1 1 16.63 26.63 59.63 2.6
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz ACE Golden Tiger (FCI) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064816 Marián Broda A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039016 Nikola Chládková Brown Body Holifix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS