Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 08. 10. 2016
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 0 0 0.0 0.0 36.44 4.72 V V
2 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 36.53 4.71 V V
3 041615 Veronika Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 38.1 4.51 V V
4 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 38.35 4.49 V V
5 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.02 4.41 V V
6 024216 Martin Jánoš A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.18 4.39 V V
7 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 39.89 4.31 V V
8 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 39.93 4.31 V V
9 070113 Jakub Kolman Carrie Chaverim 0 0 0.0 0.0 42.92 4.01 V V
10 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 43.33 3.97 V V
11 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 0 0 0.0 0.0 43.72 3.93 V V
12 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 0 0.0 0.0 44.94 3.83 V V
13 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 45.92 3.75 V V
14 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 0 0 0.0 0.0 48.02 3.58 V V
15 023615 Nikola Hanušová Yunior Yustin Z Benešovské zahrady 0 0 0.0 0.0 51.96 3.31 V V
16 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc 1 0 0.0 5.0 34.06 5.05 V V
17 048415 Adéla Smetánková Angie 1 0 0.0 5.0 39.83 4.32 V V
18 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 0 0.0 5.0 40.13 4.29 V V
19 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 1 0 0.0 5.0 42.09 4.09 V V
20 094214 Kristýna Živná Žofinka 1 0 0.0 5.0 44.66 3.85 V V
21 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava 1 0 0.0 5.0 44.98 3.82 V V
22 059114 Tereza Zatloukalová Tobi 1 0 0.0 5.0 45.09 3.81 V V
23 042714 Šárka Horová Baci Little Black Miracle 1 0 0.0 5.0 50.99 3.37 V V
24 048414 Aneta Fricová Jessie 0 1 4.98 9.98 56.98 3.02 VD VD
25 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 1 0.0 10.0 39.73 4.33 VD VD
26 064814 Hana Kubíčková Moonlight Leto Slapská alej 2 0 0.0 10.0 51.96 3.31 VD VD
27 038815 Karolína Doskočilová Fanny 2 1 1.18 16.18 53.18 3.23 D D
DIS 017916 Anežka Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089515 Julie Krátká Eysha Bestiolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035116 Markéta Koloničná A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014016 Eva Mazurková Berie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055616 Martin Šaling Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090015 Dominik Vajc Gone With The Wind of Dashing Dawn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050915 Arnošt Malenovský Culann z Pirkštejnského hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS