Cz En

Jumping II Open

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 29.03 4.99 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 29.26 4.96 V V
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 29.32 4.95 V V
4 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 29.36 4.94 V V
5 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 0 0 0.0 0.0 29.66 4.89 V V
6 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.14 4.81 V V
7 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 30.33 4.78 V V
8 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 30.41 4.77 V V
9 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.47 4.76 V V
10 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 31.1 4.66 V V
11 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 31.11 4.66 V V
12 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.31 4.63 V V
13 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 31.87 4.55 V V
14 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 32.5 4.46 V V
15 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 32.92 4.4 V V
16 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 32.96 4.4 V V
17 031808 Jiří Sahaj Beruška 0 0 0.0 0.0 33.1 4.38 V V
18 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 33.38 4.34 V V
19 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.0 0.0 33.78 4.29 V V
20 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 34.14 4.25 V V
21 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 34.48 4.21 V V
22 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.0 0.0 34.94 4.15 V V
23 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 0 0.0 0.0 35.08 4.13 V V
24 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.48 4.09 V V
25 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 35.56 4.08 V V
26 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 36.2 4.01 V V
27 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.06 0.06 38.06 3.81 V V
28 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 0 0 1.8 1.8 39.8 3.64 V V
29 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" 1 0 0.0 5.0 29.83 4.86 V V
30 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 29.96 4.84 V V
31 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 30.36 4.78 V V
32 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 30.49 4.76 V V
33 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 30.98 4.68 V V
34 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 31.76 4.57 V V
35 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 32.03 4.53 V V
36 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky 0 1 0.0 5.0 32.26 4.49 V V
37 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 1 0.0 5.0 36.52 3.97 V V
38 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 1 0.0 5.0 36.82 3.94 V V
39 067214 Lucie Janošcová Zen Moravské Srdce 1 0 0.0 5.0 37.86 3.83 V V
40 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 2 0 0.0 10.0 29.77 4.87 VD VD
41 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 2 0 0.0 10.0 30.49 4.76 VD VD
42 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 35.0 4.14 VD VD
43 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 2 0 0.66 10.66 38.66 3.75 VD VD
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anita Jančovičová Charlotte Isabell Harisson - "Izzi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO