Cz En

Jumping I Open

  1. Datum: 23. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 31.8 5.47 V V
2 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 32.54 5.35 V V
3 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 0 0 0.0 0.0 33.4 5.21 V V
3 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.4 5.21 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 33.44 5.2 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.1 5.1 V V
6 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 34.13 5.1 V V
7 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.77 5.0 V V
8 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 34.99 4.97 V V
9 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 35.42 4.91 V V
10 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 35.93 4.84 V V
11 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 0 0.0 0.0 36.23 4.8 V V
12 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.3 4.79 V V
13 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.0 0.0 37.64 4.62 V V
13 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu 0 0 0.0 0.0 37.64 4.62 V V
14 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 0 0.0 0.0 39.99 4.35 V V
15 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" 1 0 0.0 5.0 33.63 5.17 V V
16 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 34.04 5.11 V V
16 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 34.04 5.11 V V
17 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 34.77 5.0 V V
18 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 1 0.0 5.0 36.11 4.82 V V
19 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 1 0 0.0 5.0 36.54 4.76 V V
20 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 36.67 4.75 V V
21 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 36.78 4.73 V V
22 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 1 0.0 5.0 36.86 4.72 V V
23 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 1 0 0.0 5.0 37.17 4.68 V V
24 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 1 0.0 5.0 37.82 4.6 V V
25 071613 Jakub Slavík Darwin 1 0 0.0 5.0 38.39 4.53 V V
26 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 38.53 4.52 V V
27 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 0.0 5.0 38.61 4.51 V V
28 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 39.12 4.45 V V
29 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 0 0.0 5.0 41.75 4.17 V V
30 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 2 0 0.0 10.0 33.32 5.22 VD VD
31 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 1 0.0 10.0 35.98 4.84 VD VD
32 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 2 0 0.0 10.0 38.56 4.51 VD VD
33 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 1 0 5.71 10.71 47.71 3.65 VD VD
34 067214 Lucie Janošcová Zen Moravské Srdce 1 1 7.33 17.33 49.33 3.53 D D
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anita Jančovičová Charlotte Isabell Harisson - "Izzi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO