Cz En

Jumping II

  1. Datum: 18. 11. 2017
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 27.52 5.52 V V
2 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 28.3 5.37 V V
3 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 29.03 5.24 V V
4 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 29.1 5.22 V V
5 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 29.33 5.18 V V
6 020815 Jana Kalafusová Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 29.73 5.11 V V
7 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.18 5.04 V V
8 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 30.43 5.0 V V
9 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 30.86 4.93 V V
10 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 0 0.0 0.0 30.97 4.91 V V
11 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.03 4.9 V V
12 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 31.6 4.81 V V
13 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr 0 0 0.0 0.0 32.03 4.75 V V
14 020117 Ema Sulanská Czarodziej z Solnej Ziemi 0 0 0.0 0.0 33.73 4.51 V V
15 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 33.95 4.48 V V
16 019314 Olga Chvátalová Lover of Life Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.51 4.4 V V
17 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 0.0 0.0 35.06 4.34 V V
18 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.11 4.21 V V
19 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 0 0 0.0 0.0 36.17 4.2 V V
20 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 36.49 4.17 V V
21 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.28 3.97 V V
22 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 2 0.0 10.0 36.03 4.22 VD VD
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025216 Veronika Šolcová Kessidy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025316 Jana Šolcová Abbi Zahrada dětí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069517 Eliška Hoferková Evelin Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO