Cz En

Ema Sulanská

  1. Číslo: 001162
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 13. 02. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 162100 (S), Enicing Eve z Benešovské zahrady

  2. 011506 (S), Carolina Hepta

  3. 087612 (M), Inspiration Man ze Skalní vyhlídky

  4. 087712, Fatima Hepta

  5. 020117 (M), Czarodziej z Solnej Ziemi

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  2. TRIAL I., Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/9, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  3. TRIAL II., Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/9, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  4. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  5. Agility Trial I, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/3, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  6. Agility Trial II, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/3, 36.33 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  7. Agility Trial III, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/3, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  9. Agility Trial I, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/8, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  10. Agility Trial II, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/8, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  11. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  12. 1. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 3/6, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  15. 1. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 2/5, 39.04 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  16. 2. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. 3. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  18. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  19. MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  20. MA1 II, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/4, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  21. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  22. Zkouška MA1 1.běh, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  23. Zkouška MA1 2.běh, Czarodziej z Solnej Ziemi: 3/7, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  24. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  25. Agility MA, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  26. Jumping MA, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  27. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  28. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  29. Agility MA, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  30. Jumping MA, Czarodziej z Solnej Ziemi: 9/28, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  31. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  32. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  33. 1. zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  35. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  36. Agility I, Czarodziej z Solnej Ziemi: 19/37, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  37. Jumping I, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  38. Jumping II, Czarodziej z Solnej Ziemi: 14/37, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  40. Agility M, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  41. Jumping M, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  42. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  43. AGILITY, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  44. JUMPING, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  45. MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 7/9, 43.81 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  46. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  47. Agility Open Medium, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  48. Jumping Open Medium, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  49. Zkouška MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/7, 29.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  50. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  51. Agility Medium, Czarodziej z Solnej Ziemi: 6/25, 41.14 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  52. Jumping Medium, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  53. Zk MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 5/11, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  54. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  55. 1. Zk MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 29.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  56. 2. Zk MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  58. Agility Trial I, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/3, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  60. Agility Trial III, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/3, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  62. 1. Agility, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. 2. Agility, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  64. 3. Agility, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/5, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  65. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  66. 1. Zka - MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: Diskvalifikován

  67. 2. Zka - MA1, Czarodziej z Solnej Ziemi: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  69. Agility M, Inspiration Man ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  70. Jumping M, Inspiration Man ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  71. Zk MA1, Inspiration Man ze Skalní vyhlídky: 1/1, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s