Cz En

2.jumping

  1. Datum: 01. 10. 2017
  2. Závod: Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 27.82 6.0 V V
2 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 27.97 5.97 V V
3 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 28.42 5.88 V V
4 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 28.9 5.78 V V
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 29.29 5.7 V V
6 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 29.76 5.61 V V
7 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 31.07 5.37 V V
8 021317 Lucie Petirová Abigail Dog University Praque 0 0 0.0 0.0 31.55 5.29 V V
9 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 31.7 5.27 V V
10 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 0 0 0.0 0.0 33.82 4.94 V V
11 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 0 0.0 5.0 28.27 5.91 V V
12 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 30.0 5.57 V V
13 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 32.5 5.14 V V
14 090715 Hana Kašpárková Phoebe 0 1 0.0 5.0 33.9 4.93 V V
15 081015 Eva Arnoštová Jack 1 0 0.0 5.0 35.49 4.71 V V
15 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 1 0.0 5.0 35.49 4.71 V V
16 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 1 0 0.0 5.0 37.74 4.43 V V
17 001812 Jaroslava Vítová Mia Gulden Land 0 2 0.0 10.0 29.12 5.73 VD VD
18 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 1 0.0 10.0 31.94 5.23 VD VD
19 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 2 0 0.0 10.0 40.24 4.15 VD VD
20 012517 Tereza Čepková Quail Bohemia Patrix 1 2 0.0 15.0 37.89 4.41 VD VD
21 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 3 1 0.0 20.0 30.9 5.4 D D
22 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice 1 2 5.19 20.19 47.19 3.54 D D
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023917 Jana Radoberská Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073216 Jana Mikešová Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034317 Ondřej Plašek Isabelle Z Ohrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO