Cz En

001016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Poživilová

Pes

  1. Axwell typhoon Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  4. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  6. Zkouška II. LA1: 6/14, 33.49 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  7. Zkouška I. LA1: 4/14, 33.16 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  9. 1.zkouška: 5/10, 31.32 s, 25.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. 2.zkouška: 2/10, 25.58 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  11. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  12. Agility A1: 14/46, 39.43 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  13. Agility Squads as individual: 95/157, 45.09 s, 25.0 tr. b., 3.81 m/s

  14. Jumping A1: 22/48, 24.17 s, 15.0 tr. b., 5.67 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  16. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  17. Special Agility: 57/159, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Special Jumping: Diskvalifikován

  19. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  20. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  21. I. Batmanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. II. Supermanova zkouška LA1: 4/14, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  23. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  24. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. I. zkouška LA1: 3/13, 29.21 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  27. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. II. zkouška LA1: 4/16, 25.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  29. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  31. II. zkouška LA1: 6/13, 27.17 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  32. I. zkouška LA1: 6/13, 33.48 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  33. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  34. 1. jumping: 20/40, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  35. 2.jumping: Diskvalifikován

  36. 3.jumping: 28/40, 21.81 s, 10.0 tr. b., 6.24 m/s

  37. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  38. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  39. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  41. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2 LA1: 1/5, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  43. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  44. LA1 - 1. LA1: 7/10, 44.99 s, 35.0 tr. b., 3.67 m/s

  45. LA1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  46. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  47. II. zkouška LA1: 2/12, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  48. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  50. 15.prorubská: Diskvalifikován

  51. 16.prorubská: 3/9, 28.06 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  52. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  53. Agility L: Diskvalifikován

  54. Jumping L: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  57. Agility 1 L: Diskvalifikován

  58. Jumping 1 L: 13/34, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  59. Zkouška A1 LA1: 5/10, 31.12 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  60. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  61. 1. zkouška LA1: 8/17, 32.93 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  62. 2. zkouška LA1: 8/17, 31.25 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  63. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: Diskvalifikován

  66. Jumping1: Diskvalifikován

  67. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  68. Agility L: Diskvalifikován

  69. Jumping L: Diskvalifikován

  70. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  71. DUFLEX tuneliáda A1 L: 9/14, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  72. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  73. Jumping 1 L: 5/12, 37.92 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  74. Jumping 2 L: 6/11, 37.1 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s