Cz En

Jumping L

  1. Datum: 27. 08. 2016
  2. Závod: Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 28.91 5.4
2 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 29.12 5.36
3 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 29.4 5.31
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.2 5.17
5 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 30.3 5.15
6 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 32.06 4.87
7 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 32.6 4.79
8 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 0 0 0.0 0.0 35.67 4.37
9 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 0 0 0.0 0.0 36.06 4.33
10 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 38.91 4.01
11 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.0 0.0 39.31 3.97
12 061315 Kateřina Ryplová Primadonna 0 0 0.0 0.0 40.03 3.9
13 087215 Pavlína Mojdlová Pansey Bad z Dašického zátiší 0 0 0.12 0.12 42.12 3.7
14 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.0 5.38
15 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 30.15 5.17
16 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 1 0 0.0 5.0 30.47 5.12
17 029714 Ilona Vávrová Vince Gulden Land 0 1 0.0 5.0 33.15 4.71
18 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 0 1 0.0 5.0 33.69 4.63
19 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 0 1 0.0 5.0 35.02 4.45
20 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 0 0.0 5.0 35.31 4.42
21 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 1 0 0.0 5.0 37.18 4.2
22 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 0 1 2.58 7.58 44.58 3.5
23 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 1 0.0 10.0 32.01 4.87
24 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 2 0 0.0 10.0 32.11 4.86
25 065814 Daniela Benešová Cirius z Letinské kovárny 0 1 11.76 16.76 53.76 2.9
26 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 3 1 0.0 20.0 39.01 4.0
DIS 005516 Markéta Nátherová Aslan z Hájenska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022515 Petra Janoušková Claretta Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Vávrová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS