Cz En

Agility Open I.

  1. Datum: 24. 05. 2014
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.64 5.56 V V
2 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.4 5.44 V V
3 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 37.41 5.29 V V
4 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.23 5.18 V V
5 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 38.56 5.13 V V
6 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 41.39 4.78 V V
7 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 0 0 0.0 0.0 44.14 4.49 V V
8 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka 0 0 0.0 0.0 44.18 4.48 V V
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 34.37 5.76 V V
10 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 36.02 5.5 V V
11 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 36.83 5.38 V V
12 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 37.0 5.35 V V
13 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 37.57 5.27 V V
14 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.82 5.24 V V
15 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 38.18 5.19 V V
16 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.64 4.99 V V
17 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.36 4.91 V V
18 036311 Kristýna Machková Emma 1 0 0.0 5.0 40.73 4.86 V V
19 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 1 0.0 5.0 40.97 4.83 V V
20 009112 Petra Sekerová Eni 2 0 0.0 10.0 36.27 5.46 VD VD
21 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 0 0.0 10.0 37.49 5.28 VD VD
22 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 1 0.0 10.0 39.08 5.07 VD VD
23 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 0 0.0 10.0 39.97 4.95 VD VD
24 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 2 0 0.0 10.0 42.5 4.66 VD VD
25 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 43.68 4.53 VD VD
26 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 1 0.0 10.0 47.63 4.16 VD VD
27 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 35.99 5.5 VD VD
28 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 2 1 0.0 15.0 38.5 5.14 VD VD
29 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 2 1 0.0 15.0 40.36 4.91 VD VD
30 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 2 1 0.0 15.0 40.55 4.88 VD VD
31 055910 Lucie Lapišová Rek 2 1 0.0 15.0 40.89 4.84 VD VD
32 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 2 1 0.0 15.0 41.03 4.83 VD VD
33 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 3 0 0.0 15.0 42.33 4.68 VD VD
34 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 2 1 0.0 15.0 42.72 4.63 VD VD
35 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash 0 2 8.03 18.03 57.03 3.47 D D
36 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 3 2 0.0 25.0 47.64 4.16 D D
37 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro 4 1 8.78 33.78 57.78 3.43 BO BO
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049612 Irena Vyvlečková Izabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO