Cz En

Agility II

  1. Datum: 24. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 0 0.0 0.0 35.36 5.32 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 35.41 5.31 V V
3 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 35.62 5.28 V V
3 068115 Klára Konečná Majda 0 0 0.0 0.0 35.62 5.28 V V
5 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.87 5.24 V V
6 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 35.95 5.23 V V
7 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 36.0 5.22 V V
8 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 36.56 5.14 V V
9 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 0 0.0 0.0 37.62 5.0 V V
10 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 38.67 4.86 V V
11 082014 Monika Němcová Beatrise 0 0 0.0 0.0 39.32 4.78 V V
12 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 39.66 4.74 V V
13 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 40.22 4.67 V V
14 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 0 0.0 0.0 40.47 4.65 V V
15 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 41.48 4.53 V V
16 082917 Daniel Orlický Panther von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 41.71 4.51 V V
17 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 42.01 4.48 V V
18 028115 Dana Šubová Chammi Elsa Garbo 0 0 0.0 0.0 45.79 4.11 V V
19 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 1.33 1.33 51.33 3.66 V V
20 036616 Vladislav Kubica Merlin 1 0 0.0 5.0 39.24 4.79 V V
21 022117 Jiří Bureš Happy 1 0 0.0 5.0 39.58 4.75 V V
22 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 39.86 4.72 V V
23 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 40.9 4.6 V V
24 026415 Hana Jendrulková Euphorie 1 0 0.0 5.0 42.07 4.47 V V
25 069814 Klára Cholastová Megy 1 0 0.0 5.0 42.39 4.44 V V
26 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 35.34 5.32 VD VD
27 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar 1 1 0.0 10.0 49.61 3.79 VD VD
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006718 Lucie Drápelová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO