Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 03. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 37.46 4.59 V V
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.15 4.51 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 38.96 4.41 V V
4 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 39.28 4.38 V V
5 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 39.96 4.3 V V
6 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 40.16 4.28 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.23 4.28 V V
8 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 40.32 4.27 V V
9 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 40.39 4.26 V V
10 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 41.35 4.16 V V
11 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 41.56 4.14 V V
12 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 42.69 4.03 V V
13 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.05 0.05 43.05 4.0 V V
14 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.08 0.08 43.08 3.99 V V
15 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.09 0.09 43.09 3.99 V V
16 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 1.95 1.95 44.95 3.83 V V
17 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 2.08 2.08 45.08 3.82 V V
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 37.77 4.55 V V
19 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 38.46 4.47 V V
20 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 38.99 4.41 V V
21 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.64 4.34 V V
22 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 1 0 0.0 5.0 40.22 4.28 V V
23 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 40.25 4.27 V V
24 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 40.25 4.27 V V
25 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 40.33 4.26 V V
26 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 1 0 0.0 5.0 40.89 4.21 V V
27 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 41.09 4.19 V V
28 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 41.26 4.17 V V
29 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 41.46 4.15 V V
30 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 41.86 4.11 V V
31 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 1 2.14 7.14 45.14 3.81 VD VD
32 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 1 0 2.28 7.28 45.28 3.8 VD VD
33 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 1 2.35 7.35 45.35 3.79 VD VD
34 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 2 0 0.0 10.0 37.89 4.54 VD VD
35 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 2 0 0.0 10.0 38.1 4.51 VD VD
36 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 2 0 0.0 10.0 39.89 4.31 VD VD
37 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 2 0 0.41 10.41 43.41 3.96 VD VD
38 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 1 1.02 11.02 44.02 3.91 VD VD
39 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 1 1.47 11.47 44.47 3.87 VD VD
40 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 1 1.63 11.63 44.63 3.85 VD VD
41 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 2.35 12.35 45.35 3.79 VD VD
42 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 1 1 4.54 14.54 47.54 3.62 VD VD
43 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 3 0 0.0 15.0 40.75 4.22 VD VD
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO