Cz En

Jednotlivci A1 - Agility

  1. Datum: 05. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Clarke, Anthony (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.04 5.27 V V
2 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 38.61 4.92 V V
3 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 36.23 5.24 V V
4 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 0 0.0 5.0 37.25 5.1 V V
5 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 2 0 0.0 10.0 34.73 5.47 VD VD
6 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 36.87 5.15 VD VD
7 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 1 0.0 10.0 41.23 4.61 VD VD
8 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 1 0.0 10.0 41.23 4.61 VD VD
9 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 1 2 0.0 15.0 38.93 4.88 VD VD
10 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 1 2 0.0 15.0 42.24 4.5 VD VD
11 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet 2 1 0.0 15.0 44.86 4.24 VD VD
12 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark 3 1 0.0 20.0 39.8 4.77 D D
13 064514 Lenka Szewieczková Arctic Princ Nica Bohemica 4 0 0.0 20.0 41.24 4.61 D D
14 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 3 1 0.0 20.0 41.43 4.59 D D
15 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 3 1 0.0 20.0 41.86 4.54 D D
16 Jana Poláková Chess Hilary Zagato 1 1 11.18 21.18 58.18 3.27 D D
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039516 Peter Paško A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Vitalit Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Szewieczková Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Doileage Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS