Cz En

Lucie Frýdová

  1. Číslo: 000250
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2016
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 149700 (M), A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon

  2. 014304 (L), Isis Bohemia Alké

  3. 014705 (L), Czech This Out Tosari

  4. 029106 (ML), Anything 4U od Zlatonosné říčky

  5. 026608 (L), Are you ready od Zlatonosné říčky

  6. 088009 (L), C.D. od Zlatonosné říčky

  7. 070218 (M), Limonádový Joe

  8. 070318, Jimmy

Výsledky

  1. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  2. Agility LVT M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  3. Agility MR M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  4. jumping M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  5. JUMPING MR M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  6. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  7. Zkouška1 MA1, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  8. Zkouška2 MA1, Limonádový Joe: 4/5, 49.61 s, 12.61 tr. b., 3.0 m/s

  9. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  10. 1. běh MA1, Limonádový Joe: 2/7, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. 2. běh MA1, Limonádový Joe: 3/7, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  12. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  13. Jumping M 1, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  14. Jumping M 2, Limonádový Joe: 7/15, 37.92 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  15. Jumping M 3, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  17. Czech Imp Jump, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  18. Jumping 1, Limonádový Joe: 8/24, 50.78 s, 17.78 tr. b., 3.6 m/s

  19. Jumping 2, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  20. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  21. III. jumping M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  22. II.jumping M, Limonádový Joe: 12/24, 47.14 s, 9.14 tr. b., 3.82 m/s

  23. I. jumping M, Limonádový Joe: Diskvalifikován

  24. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  25. Agility veteráni LV, C.D. od Zlatonosné říčky: 1/3, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  26. Jumping veteráni LV, C.D. od Zlatonosné říčky: 3/4, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  27. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  28. LA2/1 LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  29. LA2/2 LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  31. 1. zkouška LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: 9/20, 36.69 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  32. 2. zkouška LA2, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  33. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  34. Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  35. Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  36. Jumping II, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 6/8, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  37. Zkouška, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/14, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  38. Zkouška II, C.D. od Zlatonosné říčky: 3/14, 29.2 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  40. 1Q Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 52/131, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  41. 2Q Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  42. Družstva - Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  43. Družstva - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  44. Jednotlivci A1 - Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  45. Jednotlivci A1 - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/38, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  46. Oldies - Agility, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/7, 36.21 s, 20.0 tr. b., 45.79 m/s

  47. Oldies - Finále, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 2/7, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  48. Oldies - Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 6/7, 30.14 s, 30.0 tr. b., 4.31 m/s

  49. Power & speed A1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  50. Tachyon Trophy A1 - Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 11/38, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  51. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  52. NE - Holdye memorial L, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  53. NE - Holdye memorial L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 7/35, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  54. NE - jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  55. NE - jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  56. NE - Zkouška agility LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/15, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  57. NE - Zkouška agility LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 8/15, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. SO - agility L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  59. SO - agility L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  60. SO - jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 15/35, 37.36 s, 7.36 tr. b., 3.64 m/s

  61. SO - jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  62. SO - Zkouška agility LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  63. SO - Zkouška agility LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 1/17, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  64. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  65. Agility, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/51, 30.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  66. Agility, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 15/51, 30.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  67. Jumping, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/49, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  68. Jumping, C.D. od Zlatonosné říčky: 19/49, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  69. Zkouška, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 4/25, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  70. Zkouška, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/15, 28.78 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  71. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  72. AGILITY, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  73. AGILITY, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  74. JUMPING, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 18/40, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  75. JUMPING, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  76. LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/11, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  77. LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 7/16, 39.55 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  78. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  79. 1. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 12/26, 24.0 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  80. 1. zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/32, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. 2. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 10/29, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  83. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  84. Agility L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 3/19, 38.12 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  85. Agility L, C.D. od Zlatonosné říčky: 5/19, 48.12 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  86. Jumping L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 5/19, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  87. Jumping L, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/19, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  88. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  89. 1. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 5/20, 27.46 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  90. 2. zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 8/20, 26.37 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  91. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  92. Zkouška 1 LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 6/17, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  93. Zkouška 1 LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2 LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/17, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  95. Zkouška 2 LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  96. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  97. Agility CACAg L, C.D. od Zlatonosné říčky: 4/46, 38.73 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  98. Agility CACAg L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  99. Jumping 1 L, C.D. od Zlatonosné říčky: 7/46, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Jumping 1 L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 9/46, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  101. Jumping 2 CACAg L, C.D. od Zlatonosné říčky: 9/37, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  102. Jumping 2 CACAg L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  103. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  104. ZKOUŠKA AGILITY LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  105. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  106. 1.zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 2/14, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  107. 1.zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  108. 1.zkouška MA2, A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon: 6/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  109. 2.zkouška LA1, C.D. od Zlatonosné říčky: 1/14, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  110. 2.zkouška LA2, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 5/11, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  111. 2.zkouška MA2, A3Ch Graphit Gina Galaxy Zebulon: Diskvalifikován

  112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  113. AGILITY-L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  114. JUMPING-L, Anything 4U od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  115. LA3, Anything 4U od Zlatonosné říčky: 2/8, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s