Cz En

NE - jumping L

  1. Datum: 23. 08. 2015
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015
  3. Rozhodčí: Vakonič, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Martina Vakoničová Shadow Of Aire Fiona Fly 0 0 0.0 0.0 30.19 5.1
2 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.22 5.1
3 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 30.28 5.09
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 33.16 4.64
5 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 36.57 4.21
6 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 1 2.36 7.36 40.36 3.82
7 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 2 0 0.0 10.0 31.36 4.91
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025014 Adéla Hegerová Ariana Semper cum corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073214 Kateřina Košárková Airy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022615 Zuzana Kvasničková Ibiza Iza Goldest Danubius DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094714 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092014 Kateřina Pšeničková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063914 Radka Starostová Ashia Jane ´s Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009615 Alena Šubrtová Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago (WEGA) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094114 Eliška Gregorová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001010 Helena Hudečková Penélope Brněnský parnas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS