Cz En

Power & speed A1

  1. Datum: 03. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 27.0 s
  6. Maximální čas: 42.0 s
  7. Délka: 100.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 14
  11. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 20.83 4.8 V V
2 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 21.75 4.6 V V
3 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan 0 0 0.0 0.0 26.0 3.85 V V
4 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 20.62 4.85 V V
5 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 1 0.0 5.0 22.32 4.48 V V
6 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 0 1 2.15 7.15 29.15 3.43 VD VD
7 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 1 0.0 10.0 22.51 4.44 VD VD
8 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica 2 0 0.0 10.0 23.19 4.31 VD VD
9 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 3 1 0.0 20.0 26.76 3.74 D D
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Poláková Chess Hilary Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039516 Peter Paško A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Vitalit Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Doileage Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS