Cz En

Tachyon Trophy A1 - Jumping

  1. Datum: 03. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 3.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 22.99 6.44 V V
2 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 24.92 5.94 V V
3 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 0 0 0.0 0.0 25.82 5.73 V V
4 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 26.31 5.63 V V
5 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 26.59 5.57 V V
6 039516 Peter Paško A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 27.42 5.4 V V
7 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 27.51 5.38 V V
8 Barbora Popovičová Doileage Ferenčík 0 0 0.0 0.0 37.69 3.93 V V
9 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 26.0 5.69 V V
10 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 26.36 5.61 V V
11 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 26.46 5.59 V V
12 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 27.44 5.39 V V
13 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark 0 1 0.0 5.0 28.17 5.25 V V
14 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 0 1 0.0 5.0 30.37 4.87 V V
15 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 0 1 0.0 5.0 32.68 4.53 V V
16 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 2 0 0.0 10.0 26.23 5.64 VD VD
17 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 0 2 0.0 10.0 37.87 3.91 VD VD
18 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 0 2 1.5 11.5 40.5 3.65 VD VD
19 Barbora Popovičová Vitalit Poseidon 1 1 2.81 12.81 41.81 3.54 VD VD
20 Jana Poláková Chess Hilary Zagato 3 0 0.0 15.0 29.56 5.01 VD VD
21 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 1 2 0.0 15.0 30.9 4.79 VD VD
22 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland 1 2 0.0 15.0 31.55 4.69 VD VD
23 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 1 2 0.0 15.0 36.24 4.08 VD VD
24 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 2 1 1.97 16.97 40.97 3.61 D D
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Szewieczková Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Szewieczková Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS