Cz En

Agility I Open

  1. Datum: 23. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 34.27 4.79 V V
2 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 34.83 4.71 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.91 4.7 V V
4 Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" 0 0 0.0 0.0 35.42 4.63 V V
5 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 35.59 4.61 V V
6 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 36.06 4.55 V V
7 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 37.88 4.33 V V
8 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.15 4.3 V V
9 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 38.39 4.27 V V
10 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.62 4.25 V V
11 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.51 0.51 39.51 4.15 V V
12 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 1.0 1.0 40.0 4.1 V V
13 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 2.12 2.12 41.12 3.99 V V
14 031411 Alena Zbožínková Arnold 0 0 4.42 4.42 43.42 3.78 V V
15 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 34.97 4.69 V V
16 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 35.14 4.67 V V
17 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 1 0 0.0 5.0 35.79 4.58 V V
18 Anita Jančovičová Chilli Little Harisson 1 0 0.0 5.0 35.81 4.58 V V
19 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 1 0 0.0 5.0 35.89 4.57 V V
20 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 36.29 4.52 V V
21 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 36.3 4.52 V V
22 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.67 4.35 V V
23 015915 Pavla Šolcová Gadgetka Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 38.06 4.31 V V
24 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 38.55 4.25 V V
25 049511 Julie Wohanková Tricki 1 0 0.26 5.26 39.26 4.18 V V
26 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 1 0.36 5.36 39.36 4.17 V V
27 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.67 5.67 39.67 4.13 V V
28 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 1 4.72 9.72 43.72 3.75 VD VD
29 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 9.85 9.85 48.85 3.36 VD VD
30 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 2 0 0.0 10.0 33.04 4.96 VD VD
31 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 2 0 0.0 10.0 35.97 4.56 VD VD
32 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 2 0 0.0 10.0 38.91 4.21 VD VD
33 075609 Sylva Jadrná Máša 2 0 1.25 11.25 40.25 4.07 VD VD
34 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 1 1.98 11.98 40.98 4.0 VD VD
35 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 1 2.88 12.88 41.88 3.92 VD VD
36 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 1 3.89 13.89 42.89 3.82 VD VD
37 079413 Zdeněk Dufek Casiopea Aurora Canis Minor 1 0 9.02 14.02 48.02 3.42 VD VD
38 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 3 0 0.82 15.82 39.82 4.12 VD VD
39 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 2 0 5.92 15.92 44.92 3.65 VD VD
40 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 2 9.29 19.29 48.29 3.4 D D
41 070714 Vendula Černá Audrey Pages of My Diary 0 2 9.35 19.35 48.35 3.39 D D
42 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 4 0 11.42 31.42 50.42 3.25 BO BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013209 Alena Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058913 Lenka Kohoutková Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030015 Kristýna Schreierová Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074413 Alena Bíbrová Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009114 Jakub Vondra Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024211 Dagmar Peková Smaug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ivan Klčo Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071911 Barbora Prokšová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ivana Ptáčková Messi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076813 Eva Kačmárová Laky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO