Cz En

Agility 1

  1. Datum: 24. 06. 2017
  2. Závod: Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.57 4.65 V V
2 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora - "Rudzia" 0 0 0.0 0.0 38.51 4.41 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.01 4.36 V V
4 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 40.85 4.16 V V
5 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 42.92 3.96 V V
6 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 43.03 3.95 V V
7 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.59 0.59 44.59 3.81 V V
8 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 1.42 1.42 45.42 3.74 V V
9 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 37.28 4.56 V V
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 40.1 4.24 V V
11 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 1 1.28 6.28 45.28 3.75 VD VD
12 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 0 2.72 7.72 46.72 3.64 VD VD
13 038315 Kateřina Málková Ami 2 0 0.92 10.92 44.92 3.78 VD VD
14 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 6.72 11.72 50.72 3.35 VD VD
15 080616 Jitka Kotrlová Artex Stříbrná půlnoc 1 2 2.1 17.1 46.1 3.69 D D
DIS Magda Domanska Mora Willa Mora - "" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011714 Kateřina Málková Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Horňáčková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO