Cz En

Jumping_1

  1. Datum: 01. 05. 2017
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody Jičín
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 30.31 5.31
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.33 5.31
3 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 31.62 5.09
4 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 31.75 5.07
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.78 4.91
6 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 0 0.0 0.0 35.41 4.55
7 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 35.78 4.5
8 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 0 0 0.0 0.0 37.04 4.35
9 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 0 1.22 1.22 42.22 3.81
10 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 1 0.0 5.0 32.35 4.98
11 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden 1 0 0.0 5.0 33.52 4.8
12 Leszek Kalisz GOYA 0 1 0.0 5.0 35.71 4.51
13 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 38.98 4.13
14 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 34.06 4.73
15 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 1 0.0 10.0 38.15 4.22
16 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 2 1 0.0 15.0 35.8 4.5
17 087116 Hana Veselá Endy 1 0 15.23 20.23 56.23 2.86
18 Klaus Polligkeit Winez 0 0 20.36 20.36 61.36 2.62
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz CHERRY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klaus Polligkeit Kora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023917 Jana Radoberská Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS