Cz En

Agility L

  1. Datum: 24. 07. 2016
  2. Závod: Trutnov - Hilarem Open 2016
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 0 0.0 0.0 35.61 4.8
2 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 0 0.0 0.0 37.24 4.59
3 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 0 0 0.0 0.0 37.62 4.55
4 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.51 4.33
5 Jūlija Kampuse Mawlch Kudra Mawlch Kudra 1 0 0.0 5.0 34.18 5.0
6 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 1 0 0.0 5.0 34.89 4.9
7 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 0 0.0 5.0 36.33 4.71
8 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 37.38 4.57
9 Katarzyna Borkowska Frisbee Deabei 1 0 0.0 5.0 39.61 4.32
10 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 5.8 5.8 52.8 3.24
11 Joanna Grzeskowiak-Stepowicz Czuma 0 1 4.19 9.19 51.19 3.34
12 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch 2 0 0.0 10.0 35.21 4.86
13 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 40.55 4.22
14 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 1 0.0 15.0 39.0 4.38
15 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land 2 1 0.0 15.0 42.94 3.98
16 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 3 0 0.04 15.4 47.04 3.64
17 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 2 2 1.91 21.91 48.91 3.5
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Wozniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Weronika Kozimor Safari Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS