Cz En

Agility Ne

  1. Datum: 14. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Herendy, Veronika (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.88 4.73
2 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.52 4.66
3 Marczak Iwona Trufla / Cherry Kubret 0 0 0.0 0.0 40.09 4.59
4 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 40.42 4.55
5 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 40.88 4.5
6 Luchowska Beata Tess / JORA ze Zguby Elfów 0 0 0.0 0.0 41.22 4.46
7 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 41.51 4.43
8 Członkowska Barbara Łata / AISZA u Gagi 0 0 0.0 0.0 41.66 4.42
9 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.68 4.41
10 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 41.8 4.4
11 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 41.93 4.39
12 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 42.9 4.29
13 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 43.01 4.28
14 Knapova Katarina Chilli / HIP HOP DANCER Nueva Sorpresa 0 0 0.0 0.0 43.12 4.27
15 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 43.78 4.2
16 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 44.0 4.18
17 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 44.27 4.16
18 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 44.28 4.16
19 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 0 0 0.0 0.0 45.44 4.05
20 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 45.69 4.03
21 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 46.95 3.92
22 024211 Dagmar Peková Smaug 0 0 0.0 0.0 49.66 3.71
23 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 1 0 0.0 5.0 39.25 4.69
24 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 39.89 4.61
25 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 41.71 4.41
26 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 42.15 4.37
27 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 46.19 3.98
28 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 46.29 3.97
29 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 1 0 0.0 5.0 46.59 3.95
30 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 1 0.0 5.0 48.08 3.83
31 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 48.61 3.79
32 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 1 1.96 6.96 51.96 3.54
33 031411 Alena Zbožínková Arnold 0 1 2.94 7.94 52.94 3.48
34 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 1 0.0 10.0 41.26 4.46
35 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 1 0.0 10.0 43.71 4.21
36 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 1 0.0 10.0 46.47 3.96
37 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 0.0 10.0 46.78 3.93
38 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 2 0.0 10.0 48.38 3.8
39 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 2 0.0 10.0 49.06 3.75
40 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 1 1 2.83 12.83 52.83 3.48
DIS Mareková Tatiana Elis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jančovičová Anita Chilli Little Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005414 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013209 Alena Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004910 Ivana Jankovičová Amanda AVALSIDA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pieniak Michał Eli / Eleila znad Antałowskiego Potoku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS