Cz En

Jumping So

  1. Datum: 13. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 27.23 5.73
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 28.67 5.44
3 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 28.69 5.44
4 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 29.32 5.32
5 Maruszczak Roman EVO / EVOLUTION Willa Mora 0 0 0.0 0.0 29.37 5.31
6 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 29.46 5.3
7 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 29.5 5.29
8 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 29.59 5.27
9 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.69 5.25
10 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.76 5.24
11 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 29.88 5.22
12 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 30.12 5.18
13 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.24 5.16
14 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 30.41 5.13
15 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.52 5.11
16 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 30.55 5.11
17 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.13 5.01
18 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu 0 0 0.0 0.0 31.17 5.0
19 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 0 0 0.0 0.0 31.22 5.0
20 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 31.38 4.97
21 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 0.0 0.0 31.65 4.93
22 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 31.73 4.92
23 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 0 0.0 0.0 31.75 4.91
24 Kwiecień Olga Vigo / Vigo de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 31.79 4.91
25 031808 Jiří Sahaj Beruška 0 0 0.0 0.0 31.84 4.9
26 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 32.24 4.84
27 078509 Eva Koníčková Tobiáš 0 0 0.0 0.0 32.82 4.75
28 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 33.21 4.7
29 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 33.38 4.67
30 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 33.46 4.66
31 Jančovičová Anita Izzi / Charlotte Isabell Harisson 0 0 0.0 0.0 33.92 4.6
32 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 0.0 0.0 34.94 4.46
33 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 35.11 4.44
34 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce 0 0 0.0 0.0 36.23 4.31
35 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 28.59 5.46
36 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 28.83 5.41
37 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 1 0 0.0 5.0 33.32 4.68
38 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 1 1.39 6.39 38.39 4.06
39 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie 0 1 1.47 6.47 38.47 4.06
40 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 2 0 0.0 10.0 32.02 4.87
41 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 33.82 4.61
42 071613 Jakub Slavík Darwin 1 1 0.0 10.0 36.97 4.22
43 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 2 0 0.2 10.2 37.2 4.19
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zawistowska Karolina Emula / Emula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pruska Agata Rossa / Magic Carmen Capella vis Comica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Paluch Zuzia Kes / Incredible red Kes the Dreamworker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Bond / Bond London´s Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS