Cz En

Czech Imp Jump Small

  1. Datum: 03. 02. 2018
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 23.0 s
  6. Maximální čas: 40.0 s
  7. Délka: 101.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 17.9 5.64 V V
2 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 18.79 5.38 V V
3 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 19.34 5.22 V V
4 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 19.75 5.11 V V
5 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 20.0 5.05 V V
6 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 20.06 5.03 V V
7 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 0 0.0 0.0 20.14 5.01 V V
8 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 20.37 4.96 V V
9 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 20.51 4.92 V V
10 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 20.73 4.87 V V
11 085315 Barbora Kozlová Ebony Star ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 20.77 4.86 V V
12 000513 Petra Musilová A3Ch Quickly Trumpington´s 0 0 0.0 0.0 21.08 4.79 V V
13 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 21.58 4.68 V V
14 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 22.81 4.43 V V
15 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.09 23.09 4.37 V V
16 003611 Věra Trnková Čert 0 0 5.0 4.93 27.93 3.62 V V
17 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 19.96 5.06 V V
18 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita 1 0 0.0 5.0 20.28 4.98 V V
19 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 1 1.0 5.68 23.68 4.27 V V
20 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene 0 1 6.0 10.68 28.68 3.52 VD VD
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059917 Petra Krajíčková Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064717 Alena Soukupová Aktij Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS