Cz En

064717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Soukupová, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Aktij Pap Novterpod, Papillon

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  2. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  3. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  4. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  5. Zkouska SA1 1: 1/4, 42.8 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  6. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  8. Czech Imp Jump: 20/30, 30.31 s, 8.31 tr. b., 3.23 m/s

  9. Jumping 1: Diskvalifikován

  10. Jumping 2: Diskvalifikován

  11. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  12. 1.SJ1: Diskvalifikován

  13. 2SJ1: 5/8, 38.5 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  14. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  15. Czech Imp Jump: 13/31, 27.3 s, 2.3 tr. b., 3.66 m/s

  16. Jumping 1: Diskvalifikován

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  19. 1. Zka - SA1: 1/2, 47.56 s, 0.56 tr. b., 3.45 m/s

  20. 2. Zka - SA1: 1/2, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  21. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  22. Zkouška II SA1: Diskvalifikován

  23. Zkouška I SA1: 3/6, 44.41 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  24. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  25. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  26. 2. Zka - SA1: 2/10, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  27. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  28. 1.zkouška SA1: 3/7, 40.39 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  29. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  30. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  31. SA1-Zk1 SA1: Diskvalifikován

  32. SA1-Zk2 SA1: Diskvalifikován

  33. SA1-Zk3 SA1: 6/9, 53.69 s, 10.69 tr. b., 2.98 m/s

  34. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  35. Agility II Small: Diskvalifikován

  36. Agility I Small: 46/64, 62.7 s, 22.7 tr. b., 2.95 m/s

  37. Jumping III Small: Diskvalifikován

  38. Jumping II Small: Diskvalifikován

  39. Jumping I Small: Diskvalifikován

  40. MR papillon Small - II. kolo: 12/16, 45.36 s, 13.36 tr. b., 3.13 m/s

  41. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  42. Zkouška 1 SA1: 5/8, 39.33 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  43. Zkouška 2 SA1: 6/8, 50.79 s, 22.79 tr. b., 2.62 m/s

  44. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  45. Zkoukša 1 SA1: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2 SA1: 4/10, 42.48 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  47. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  48. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 Small: 21/28, 55.56 s, 17.56 tr. b., 3.11 m/s

  50. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  52. Czech Imp Jump Small : Diskvalifikován

  53. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  56. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  57. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 Small: 17/24, 37.53 s, 8.53 tr. b., 3.78 m/s